Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már nárcisztikus személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nárcisztikus személyiségzavarú szerelmetek? Milyen velük az élet? Honnan lehet felismerni, hogy nárcisztikusak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 19. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Illatosak. Miért ennyire keresettek a fottyosok? Ez valami új divat?

31/f

2018. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és pokol mellette az élet.

Csak ő létezik, az ő akarata, az ő bánata, a ő családja. Ő a legfontosabb a saját életében. Érzelmi analfabéta, képtelen őszintén érezni, kivéve, ha saját magáról van szó, mert önmagát iszonyúan képes szereti is és sajnálni is. Ha negatív kritikát fogalmazol meg a viselkedésével kapcsolatosan, akkor vérig sértve érzi magát és megtorolja. Na, szakítani nem fog, mert akkor nem lenne, aki ajnározza, inkább lelkileg gyötör. Amikor azt látja, hogy kicsinált, akkor odavet egy "bocsit", és ezzel kezdődik elölről az egész. Én négy évig voltam ebben, és most, két évvel a vége után is érzem a nyomait.

2018. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mondom én...

31/f

2018. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es, férfi vagy nő volt az illető, akiről beszélsz?

köszi.

2018. ápr. 19. 09:30
 5/13 anonim ***** válasza:
A volt férjem volt szeretője, akire lecserélt, ilyen. A volt férjem panaszkodik is láthatáskor, hogy nem tudja elküldeni, mert sajnáltatja magát, hogy nincs hova mennie és mindig megígéri, hogy mindent megtesz. A volt férjem meg naívul elhiszi. Aztán 2-3 hét múlva újból kezdi, hogy boldogtalan vele.
2018. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyen embert. Borzasztóan önzők. Mindig csak ők a szépek, a jók, és a tökéletesek. Persze ha próbálod felnyitni a szemüket, akkor te vagy a világ ostobája. Sose kezdjen senki se egy ilyennel...
2018. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A személyiségzavar azért nem fogyatékosság, de szerintem volt. Nem volt róla diagnózisa (főleg, hogy be sem látja az ilyen ember, hogy baj van vele.)


Mindig csak ő számított, folyton másodrendűnek éreztem magam mellette. Ha szóvá tettem egy jogos dolgot, és megkértem, hogy változtasson, akkor rettenetesen megharagudott, és napokra lelépett, majd visszatérve elhitette velem, hogy én vagyok a szemétláda, de ő szeret, és nem tud elhagyni.


Végül nem tartott sokáig a kapcsolat.


Honnan lehet felismerni? A neten minden tünet világosan le van írva, de szerintem a legfőbb jele a szokatlan önzőség és dicsekvés.


22/N

2018. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kétfélre nárcisztikus ember van. Az én volt párom sebezhető nárcisztikus; totál kikészített. Ha gyanítassz ilyet, hátra arc és fuss, amíg tudsz; jótanácsként mondom. Egy érdekes cikket ajánlok figyelmedbe: [link]
2018. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

olvastam már hetekkel ezelőtt a belinkelt cikket, meg sok mást is, angolul is.

mégsem tudom egyértelműen eldönteni, hogy aki engem kicsinált nárcisztikus volt-e.


ami miatt hajlok arra, hogy igen:


1. mikor megismertem, az illető férfi elpanaszkodta, hogy a volt kapcsolataiban az exei bántották, ő már egyetlen nőben semképes megbízni.

utóbb kiderült, hogy egy kivételével ő bánt el a volt csajaival, megcsalta, átverte őket.


2. azt is előadta, hogy a jelenlegi párját nehezen viseli el, de hát ő tűr és szenved, akkor is, ha meghaladja a tűrőképességét. sajnáltatta magát, mártír szerepben tetszelgett.

közben velem kavart a nő háta mögött.


3. egyik alkalommal megbántott engem egy beszólásával, és azt mondta, hogy amiatt, hogy engem szomorúnak lát, a saját múltja jutott eszébe, mikor őt bántották az emberek.

ez egy olyan eset volt, ami megdöbbentett.

ő bántott meg engem, és még akkor is saját magát sajnálta, a saját múltbeli rossz dolgai jutottak eszébe a szituációról.


4. játszott az érzéseimmel, és élvezte, hogy odavagyok érte.

mikor ez neki már kínossá vált, akkor meg, szóba sem állt velem többet.

amíg érzelmileg szüksége volt rám, addig meg talomban tartott, nem engedett kilépni a szituációból, utóbb jöttem rá, hogy valójában nem személy szerint rám volt szüksége, hanem magára a szituációra, hogy itt egy nő, aki odavan érte.


de még ezek alapján sem tudom teljesen eldönteni, h. nárcisztikus-e.

2018. ápr. 19. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy igen.:)
2018. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!