Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk, egy 3. miatt? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, egy 3. miatt? Lent

Figyelt kérdés

2 év után szakítottunk a barátommal, mert mellettem lett neki más. A kapcsolatunk már kezdett kihűlni, mindketten éreztük. Nem vallja be, hogy van neki más. De tudom biztosra. Nagyon rosszul érzem magam, kivagyok. Főleg ez a tudat.. mit tegyek? :’(

22/L

26/F



2018. febr. 23. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, mégis mit érnél el azzal, ha bevallaná? Ő sunyin akarja intézni, ez van. Sajnos nem tudsz mit tenni, egy darabig biztos nagyon rossz lesz, de idővel túl fogsz rajta lépni. Kitartás.
2018. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Na, akkor kereshetsz te is mást és ugyan ott lesztek mind a ketten.
2018. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nekem nincs kedvem máshoz :’(. Csak rá tudok gondolni
2018. febr. 23. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnál olyat, aki téged nem akar?

Majd az idő segít.

2018. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#4 Olyan könnyű ilyeneket írni a kontextuson kívül egy 3. félként...

Te miért érezted szarul magad, amikor szerelmet vallottál egy lánynak ő pedig ezt nem viszonozta? Miért jutott eszedbe még hetekig legalább?

2018. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű? Jajj, te ha azt tudnád... Nem kevés szenvedés kellett ahhoz, hogy ez a felismerés megszülessen bennem. Mindenki eldobott, aki iránt valaha is többet éreztem. Legutóbb pont egy harmadik fél miatt. De nem bánom, mert ez edzett meg igazán. Most már nem fogok szenvedni senki miatt se.
2018. febr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nehéz tényleg erre biztató szavakat írni, ami reálisan hangzik a kérdező számára, de mivel Mi kívülről látjuk a helyzetet és többek között ha nem is mindegyikünk, de tapasztaltuk. Sajnálom kérdező, hogy ez történt, de erre a megoldás tényleg az, ha hagyod őt, örökre...A bizalom már elment, nagyon nehéz az visszacsinálni mégha akarja is a párod". Nem érdemes. Most nagyon fáj, de később jobb lesz. Nem múlik el soha - de könnyebb lesz és egy emlékként elteszed oda a szívedbe, legmélyre. Én is voltam megcsalva...Tudom milyen. Igazából hiába szaporítjuk a szót, most egyelőre te ezt nem fogod tudni felfogni, mert az eszed és a szíved mást mond. Ennek ellenére én szívesen segítek neked amiben csak tudok, bármi van, nyugodtan írj.
2018. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fordítva. Előbb hűlt ki, majd lett harmadik. Szóval nem a harmadik miatt szakítottatok. Az hogy, előbb lett, minthogy szakítsatok, teljesen lényegtelen. Pont emiatt nem is ésszerű, e tudat miatt légy ki, hisz ez..., ez teeeljesen mellékes, csak eredménye a problémának, ami miatt ki kéne legyél. Kezd el gyakorolni és másokkal gyakoroltatni az érzelmeiteket.
2018. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kérdés frissítése miatt.
2018. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni, ha szereted, engedd el. Esetleg ülj le teázni. Kellemes lesz. És ne szomorkodj, a következő kapcsolatunk úgy tudom, mindig jobb lesz mint az előző; és a párkapcsolataink mentén fejlődünk tökéletes társsá.
2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!