Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vettétek észre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vettétek észre, hogy a pasitok beleszeretett egy másik nőbe, miközben veletek élt? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ábrándozás, felületes beszélgetések, az érdeklődés teljes hiánya (irányomban)
2018. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

amikor ábrándosnak láttad, konkrétan hogy viselkedett?


és rögtön arra gondoltál, hogy szerelmes?

2018. ápr. 23. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Ráírt a csaj skype-on, amikor a gépénél ültem és játszottam.

Ez volt a legfőbb jel. :I

Többi:

Este arra keltem fel, hogy smsezik.

Vécén hosszan ült a telóval és pötyögött nagyban, ki lehetett hallani (nem a szrást), előtte volt nagydolgon.

Nem figyelt egyáltalán.

2018. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pasiként tudok nyilatkozni. A lány akivel voltam lemondta a találkozókat,felületes beszélgetések voltak a végén. + sokat emlegette az adott személyt,hogy van egy kedves fickó meg stb..
2018. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nem gondoltam rögtön a szerelemre, de alapjáraton nagyon beszédes férfi volt és az hirtelen megszűnt. Láttam, hogy csak nézelődik és gondolkodik, ami tőle meglehetősen fura volt. Beszéltem hozzá, elmondtam neki többször is dolgokat, de látszott, hogy 'nem ment be'. Nehéz ezt így elmondani. Kellett idő mire rájöttem mi a baj, mert szerintem én is homokba dugtam a fejem, az első pár jel alkalmával.
2018. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy nyilatkozom, hogy ismertem a másik nőt, sokat voltunk egy társaságban mindhárman:

Gyanúsan sok időt töltöttek együtt, ami azért volt rossz, mert nem éreztem akkor jogosnak, hogy szóvá tegyem, hiszen 'csak barátok' ugyebár :D Apropó barátság.. Ha még azelőtti időkből, hogy összejöttetek volna, van egy lány barátja akivel sokat lóg együtt a mai napig, kevésbé aggasztó, mint a friss ismeretségekből fakadó 'barátságok'. Esetemben utóbbiról volt szó, dehát naiv voltam sajnos. Akkor lássuk....a csajnak drágább ajándékot vett szülinapjára, mint nekem, bálban ahányszor kiszaladtam mosdóba, mire visszaértem, vele lassúzott, velem egyre kevesebb dolgot beszélt meg, ezzel párhuzamosan sokkal többet lógott vele, + észrevettem azokat a rejtett testbeszédeket, amiket akkor alkalmazott, mikor én tetszettem neki anno és nekem udvarolt. Volt, hogy egy másik (harmadik) nővel próbált féltékennyé tenni félig poénkodva hogy elterelje a gyanút, sokat emlegette. Volt még olyan is, hogy korábban sose titkolózott, rejtegetett semmit, mindig előlhagyta a telót, laptopot, ha kiment mondjuk wc-re, majd szépen elkezdte bezárogatni a dolgait, laptopot jelszóval is védte. Apróságnak tűnik, de a közös háttérképünket lecserélte autós képre, egyre kevésbé tervezte velem a jövőt ha szóbakerült, ment a terelés, majd a legvégén ki sem tudta mondani, hogy szeret. A másik nővel ha találkoztunk, mindig boldogabbak láttam őt, mint mikor csak kettesben voltunk, mégis volt egy csomó komoly beszélgetés....ezek mindig az én hibáimról szóltak, meg hogy nekem miben kéne változnom, hogy boldogok legyünk meg jobb legyen a kapcsolatunk, rám hárított mindent folyamatosan (persze közben a másikról ábrándozott már rég ). Tucat dolog van még, de hirtelen ennyit tudtam összeszedni, bocs, ha kicsit kusza lett :D. Kívánom, hogy minél előbb felismerd és orvosold a helyzetet.

2018. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigieket, ment a zöld pacsi.


esetünkben azért nehezebben tetten érhető, mert:


1. amúgy is zárkózott ember, keveset beszél, jól el tudja rejteni az érzéseit, és nehéz volt megmondani, mi jár a fejében.


2. ő munkaidejében, az irodai gépéről emailezett egy nővel.

ami miatt kevésbé tudott lebukni, mindig munkanapokon, délelőtt írt neki, hétvégén az elején nem.

párszor fordult elő, hogy face-en is leveleztek, de az éjjel volt, mikor aludtam, vagy hétvégén, mikor utaztunk, így kevésbé volt rajtakapható.


3. róla is kiderült, hogy ábrándozott, illetve elkezdett több alkoholt fogyasztani, ez volt még egy olyan jel, ami összekapcsolható azzal, hogy valami nem stimmel.

2018. ápr. 23. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző (6-os) válaszoló vagyok, még annyit, hogy nálam is igaz, amit az 1-es válaszoló írt. Az esetek többségében szűkszavú lett, nem lehetett vele beszélni kb semmiről (mivel ugye kibeszélte magát valaki mással ameddig melóban vagy suliban voltam :D) , ha mégis, akkor meg kijött, hogy mindenben én vagyok a hibás, és minden az én viselkedésem miatt van, vagy pedig a saját családi gondjait okolta, meg ugye a klasszikus, jolly joker 'fáradt vagyok' szöveg...:D Ezekkel nincs gond egyébként önmagában, kiéve ha korábban nem volt ilyen annak ellenére, hogy viszonylag régtóa együtt vagytok. Még ami fontos lehet, hogy az én volt párom kivetítette rám a saját belső frusztrációját, ellentmondását azáltal, hogy elkezdett csipkelődni, sértegetni engem, leszólt olyan dolgokat, ami korábban sose zavarta. 'poénosan' előadta hogy kollégámra, csoporttársamra, stb. féltékeny, biztos megcsalom (hahaha):D. Remélem, hogy segítettem.
2018. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!