Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Feleségem megbukott egy kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem megbukott egy kb. egyéves viszonyával aminek voltak klasszikus jelei a kezdetektől fogva, csak nem tudtam megfogni. Végül aztán a harmadik is lelepleződött (nem nyomoztam) viszont ott a másik oldalon nemrég született kisbaba. Többi lent?

Figyelt kérdés

Gratulálni szeretnék a gyermekhez, ha értitek. Én most válok.Elismerem hibáimat,hiányosságaimat de úgygondolom kettőn sőt a harmadikon is áll a vásár! Kilenc éves házasságom ment tönkre.. tudom hogy vannak nálam szebb,jobb,illatosabb,ügyesebb "emberek" de az anyagi,érzelmi csőd ami ilyenkor lenni szokott padlóra tett.

Nem bosszú,csak éreztetném a harmadikkal hogy tudok mindent!

Baj?



2017. jún. 24. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%

Sajnalom! Most a bosszu vezerel.

Varj par napot, ajar hetet. Meg akkor is tudod boritani a bilit ha ufy gondolod.

2017. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
29%
Nem baj. Azért még 1-2 pofont megérdemelne az asszony mielőtt kirakod. Aki egy évig képes lelkifurdalás nélkül élvezetből csalni a másikat és mellette hülyének is nézni az egy számító, önző, érzelemmentes r1ngyó. Az ilyen jellegű lelki bántalmazás után minimum önvédelem lenne.
2017. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

A harag nem jó tanácsadó.


Habár ez tipikus "chaotic good" viselkedés, mert tul.képp egy rossz dolgot akarsz rossz dologgal kiütni. Ami ettől nem lesz jó, de egy rossz dolog kiderül.

2017. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

a nőnek azért illene tudnia, hogy a férje a te nejed is kúrogatta miközben ő meg teherbe esett...

hiába mondják azt, hogy nem avatkozunk bele mások életébe...egy nagy lófaszt én meg azt mondom! ha velem történne ilyen, én szívből örülnék annak, hogyha valaki felhívná a figyelmem, hogy mik történtek a hátam mögött!

2017. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Attól mert "odabaszol" nem fogod jobban érezni magadat.

Én is átmentem ezen...

Sirasd el a dolgot, aztán szedd össze magadat. Légy büszke magadra amiért te külömb vagy egy ilyen riherongynál.


Nem hazudok nem lesz egyszerű, a lényeg hogy ne egymagad akarj ezzel megküzdeni, ne fordulj be. Járj majd el barátokkal, ismerősökkel ide oda, ne zárkózz be mert csak roszabb lesz.

2017. jún. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

#5 különb!!


Én pedig azt mondom, hogy mondd el a szerető nejének, hogy milyen emberrel él együtt. Megérdemli, hogy olyan férfi mellett kössön ki, aki hűséges és szerető hozzá.

Sajnálom, ami történt veled, sok erőt és kitartást!

2017. jún. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Ja 3 félen áll a vásár, de a nejednek van feléd elszámolni valója, nem a hapsinak akivel csalt. Szerintem a fickóval neked semmi dolgod, viszont a feleségét még figyelmeztetheted és megmentheted a te feleségedtől ;)

30/f

2017. jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én "örülnék" neki, ha valaki felvilágosítana hogy mik vannak a hátam mögött...
2017. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Le kell higgadnom kétségtelen,a többit majd meglátjuk

2017. jún. 25. 11:54
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha én most szültem gyereket, engem összetörne és depresszióba taszítana, ha megtudnám, hogy megcsalt.
2017. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!