Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, ferfiak, akiknek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak, akiknek vannak szingli lany barataik! Mert nem jottok ossze veluk?

Figyelt kérdés

Gondolok arra a fajta baratsagra, mintha a haverod lenne. Siman elmentek egyutt sorozni , kikapcsolodni. Mindketten egyedulallok vagytok, mert nem jottok ossze veluk?

Volt mar, hogy valamelyikotok megorpobalta volna, de csak haverok maradtatok?



2018. ápr. 28. 21:23
1 2
 1/12 Lazy Lover ***** válasza:
84%
mivel épp azért haver mert nem jövök be neki....
2018. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert a párkapcsolatosdni ne matematika, hogy ő is szingli én is, akkor összejövünk.


Kell hozzá vonzalom (több vonzalom, mint egy barátsághoz), és ha mégsem jön össze akkor általában elszúródik a haverság is.


Persze az ember néha bepróbálkozik 1-1 szingli havercsajnál, néha bejön, de inkább nem, nem véletlen haverok vagytok, és nem egy pár.

2018. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
...meg aki szingli, az élvezi, hogy egyedülálló...
2018. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert akik a haverjaim csajok azok nem jönnek be nőként
2018. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár lány vagyok, de sok fiú haverom van, így talán érintett vagyok. Velem pl azért nem jön össze az egyik haverom, mert egyikünk részéről sincs vonzódás, ami egy párkapcsolathoz kéne, viszont szellemileg nagyon hasonlóak vagyunk, hasonlóan gondolkodunk, szeretünk együtt lenni. Egy másik fiú haverommal ugyanez a helyzet, az egyetlen különbség az, hogy ő talán valamelyest vonzódott volna hozzám, míg egyedülálló volt, én hozzá nem. Már barátnője van, így tárgytalan is. Egy harmadik haveromról nem tudom eldönteni, hogy bejönnék-e neki, vannak néha ilyen megnyilvánulásai, de lépni nem mer. Vele szellemileg sem vagyunk annyira hasonlóak, viszont egy közös hobbi, talán már inkább szenvedély erősen összeköt minket. Egy negyedik haveromnak felesége van, bár elég rossz a kapcsolat, de nem én leszek az, aki belemászik ebbe. Nagyjából ennyi :)
2018. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Nem érdekel párkapcsolat, viszont ha dugni akar egy jót, benne vagyok. Többre ne számítson részemről.
2018. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez most egy érdekes kérdés, mert amúgy sok lány barátommal voltam úgy, hogy elkezdtem vonzódni hozzájuk egy idő után, de rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, úgyhogy inkább nem erőltetem.


Ha nagyon durván szikrázna a levegő, akkor viszont nyilván nem ülnék bambán a golyóimon és cselekednék.

2018. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert ha már megkurtam akkor nem barátság. Egy szipla szexért kár tönkretenni egy barátságot.
2018. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Mert, ha tényleg a barátod valaki, akkor nem dugod meg. A haverság meg megint más. Fogalomzavar van erősen.
2018. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Xd ez nagyon nagy h elkezdtek arrol beszelni h mi lesz ha megrakod a csaj haverodat 😂 am nekem is sok fiù haverom van az eggyik az exem😂
2018. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!