Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit tesztek olyanko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tesztek olyankor ha tetszik nektek egy szingli fiú, de ő felénk, nem kezdeményez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Odamentek hozzá, esetleg ráírtok? Vagy inkább vártok, mivel az a férfi dolga.
2017. nov. 10. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Adtam par jelet de nem kapartam. Toketlen sose kellett.
2017. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha az egyértelmű mély szemezésből nem esik le neki, hogy érdeklődöm iránta, akkor hagyom a fenébe. Nem kell nekem olyan pasi, aki gyáva mint a nyuszi.
2017. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan ismerem, hogy rá tudok írni?
2017. nov. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Ha rájövök, hogy ilyen töketlen, gyorsan kiábrándulok, így keresek magamnak egy férfit.


Bocs, de így van. Egyszerűen rosszul vagyok a nyámnyila pasiktól.

2017. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Azért kitudja. Miért alakult ki ez az egész benne például. Lehet a nézésre is azt hiszi, hogy azért nézed, mert olyan csúnya. Ezernyi dolog lehet e mögött, hogy miért nem kezdeményez. :)
2017. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Ha tetszik nekem minden bizonnyal ismerem valamilyen szinten. Amennyiben ismerősi körbe tartozik barátkozok vele. Ha ő nem fordítja át a dolgot akkor maradunk barátok párnak meg keresek mást.
2017. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Megpróbálok vele beszélgetést kezdeményezni, küldök pár jelet. Ráírni nem fogok, sosem ismerkednék interneten. Ha ezek után is túl félénk, hogy ezt viszonozza, flörtöljön vagy küldjön pár jelet, akkor azonnal lerombolja a róla kialakított képet. Aki ismerkedés terén ennyire visszahúzódó és félénk, az az élet más területein is ilyen. Ilyen emberre pedig nincs szükségem.
2017. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha már tetszik, akkor úgyis ismerem, esetleg próbálom gyakoribbá tenni a találkozókat, aztán majd alakul.
2017. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik nekem is, és látom valami jelét, hogy én is neki, akkor megpróbálnék nyitni felé.
2017. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
GYK-ra jönnek olyankor rinyálni, hogy jajj, nincsenek igazi férfiak. Bezzeg régen, amikor még nem volt egyenlőség...
2017. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!