Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van párom de van egy régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom de van egy régi szerelmem?

Figyelt kérdés
1 éve van egy párom. Ó kint dolgozik külföldön, nem is nagyon akar haza jönni. Sajnos nem nagyon jövök ki a családjával. Ennek az az oka hogy van egy házam ami az enyém nem közös a párommal. Páromnak adtam kulcsot ha bármi baj van be tudjon jönni ha itthon van. És sajnos a családja ezt úgy gondolta hogy nem csak párom hanem ők is bármikor be jöhetnek. Sajnos amikor nem vagyok itthon meg is tették nem 1x. Inkább napi szinten. Ezt szóvá tettem szépen hogy nekem ez nen jön be erre nagyon össze vesztünk a párommal. Mert szte ez normális ha be jönnek. És van a régi szerelem. Mindent tud rólam tudja milyen a kapcsolatom is. Sajnos okok miatt 6 évig nem találkoztunk nem beszéltünk. De 1 éve újra. És igazából olyan jól el vagyunk egymással. Nagyon jókat beszélünk. Újra kezd fellobbanni a régi érzés,és az ő részéről is. Mit tegyek?

2018. máj. 6. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van párod és egy régi szerelmed.
2018. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mit írunk itt, úgyis le fogsz feküdni vele rövidesen.
2018. máj. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt nem a szexről van szó. Nem fogom meg csalni a párom. Ha akartam volna megtettem volna már rég. De nem vagyok olyan. Inkább szakitok mint hogy megcsaljak vkit. Hanem hogy képes lesz-e elfogadni a párom azt hogy nem jövök ki a családjával. Vagy ez miatt mindig vitázni fogunk..
2018. máj. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!