Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljak szerelmet egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiú osztálytársamba,de nem biztos,hogy ő is belém:vicceket mond nekem,sokat beszélgetünk és beceneveket talál ki nekem. De gyakran van más lányokkal. Gyakran felidegesít(lehet csak játszásiból,nem biztos). Szerintetek mondjam el neki,hogy mit érzek iránta és ha igen hol és mikor??
2018. máj. 6. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne szólj neki. Pont most fáztam rá miután bevallottam az érzéseim egy srácnak. Hidd el jelezni fogja ha többet akar. Ha van olyan bátor hogy keresi a társadágodat akkor az sem fog bajt okozni valószínűleg hogy randira hívjon. Már ha többet akar mint barátság.
2018. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vallomas baromsag, sosem mukodik, a fiukat is lebeszelem rola. Inkabb intezd ugy h sokat legyetek kettesben, hivd el programokra. Pl. most megy a bosszuallok a moziban es senki nem akar velem eljonni, volna kedved? Es ennek az ezer masik verziojat megteheted meg es ezeken az alkalmakon magatol kozelebb kerultok egymashoz. Valaminek tortennie kell egyszer. Ha meg nem akkor az is egy tanulsag.


Ha mas lanyokkal is pont annyit bolondozik mint veled akkor viszont en hagynam. Nem szeretem az erzeseimet es az odaadasomat a bizonytalanra alapozni. Az igazi szerelemhez nem kell odadobnod a meltosagodat es kutyaba lemenve konyorogni. Vallomasok nelkul sokkal edesebb az egymasra talalas, hidd el nekem. Ez olyan mesterseges, kicsit kieroszakolt. Sokkal jobb, ha organikusan fejlodik es meg se lehet allitani, ami koztetek tortenik.


Gondolom gimisek vagytok meg. Van egy rossz hirem: sok fiu ilyenkor meg nagyon a pubertas korat eli.


Es ahogy elso mondta nem kell felteni a fiukat, amelyik nem eletkeptelen az megszerzi amit akar, nem kell nekik kervenyt benyujtani. :D

2018. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!