Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mély érzelmek orvos páciens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mély érzelmek orvos páciens között előfordult már valakivel?

Figyelt kérdés
Először még csak nem is hallottam róla, hogy ki lehet ő, hozzá kaptam időpontot vizsgálatra. Nagyon kedves volt, gondoltam mindenkivel ilyen. De aztán kiderült hogy van egy közös szenvedélyünk, majd ment az oda vissza üzenetváltás semmitmondó témákban, ahol flört volt felfedezhető az ő részéről, a következő vizsgálatnál már a combomat taperolta, fogdosta a kezem és mélyen a szemembe nézett. Azóta semmi. Engem valami nagyon vonz benne, holott idősebb nálam jóval...és nős. Nem zárkóznék el egy kaland elől, de nem gondolom, hogy nekem kéne lépnem felé, elvégre ő a férfi. Ti mit tennétek?
2018. máj. 10. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogdosta a combodat, kezed, szemkontaktust tartott.Ezek elég határozott lépések, te mit reagáltál?
2018. máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor még nagyon semmit, mert hirtelen le se tudtam reagálni a dolgot. pár másodperc volt az egész, tartottam vele a szemkontaktust, mosolyogtam rá, mit tehettem volna ezen kívül?
2018. máj. 10. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit akkor jelezd felé, közeledéssel.Lehet azt hiszi elriasztott...
2018. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam már, hogy azt hiszi. Amikor viszont messengeren ráírtam bármilyen oknál fogva, folyton úgy éreztem, hogy amint megválaszolta az adott kérdést, leráz. emiatt zavarodtam össze, mert így én gondolom azt, hogy félreértettem őt.
2018. máj. 10. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért van a kérdésben a "mély érzelmek" kifejezés? Amiket leírtál, hogy egy kalandba benne lennél, meg hogy taperol, meg nős... hát ezek nekem nem a mély érzelmekre utaló jelek!
2018. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az én érzelmeim elég mélyek, ahhoz képest, hogy hónapok óta tart ez és alig találkoztunk. Folyton rá gondolok. Rosszul fogalmaztam, azt gondolom, hogy ebből max. kaland sülhetne ki, mivel ő nős.
2018. máj. 10. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen mély érzelmeket nem látok, csak egy hűtlenkedésre hajlamos pasit.


"amint megválaszolta az adott kérdést, leráz."

"Azóta semmi."

Talán eszébe jutott, hogy nős vagy csak kiváncsi volt, hogy megkaphat-e, ha akar, de nem akar.

2018. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült, amit írtál, de én valahogy úgy vagyok ezzel, hogyha akkor nem jutott eszébe, hogy nős és nem látott ellenállást, akkor miért visszakozott volna?
2018. máj. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!