Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, aki már elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki már elég régóta tetszik. Együtt megyünk barátokkal nyaralni. Hogy johetnenk össze?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Együtt mentek nyaralni. Nem hiszem, hogy ott nehéz lenne alkalmat találni arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.
2018. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Többször is lett volna alkalmam kettesben beszélni vele, de elszalasztottam. Akkor még nagyon túlizgultam az ilyen lehetőségeket. Felesleges... egyszerűen nincs értelme azon morfondírozni, hogy hogyan és mikor jöhetnél össze valakivel. Csak érezd jól magad, tudj beszélgetést kezdeményezni, és ennyi! Semmi több!

Ha összeilletek, akkor találtok módot arra, hogy jobban megismerjétek egymást. Ha ez csak a nyaralás után lesz sokkal, akkor úgy.

2018. máj. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!