Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig lehet elmenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elmenni, mit tennétek meg, ha sok hosszú év után megismernétek azt a férfit, aki a réges-rég elfeledett szerelmes tinilányt is elő hozza belőletek?

Figyelt kérdés
Persze nincs senkitek, mikor megismeritek. Hogy neki van-e, az független a kérdéstől.
2018. máj. 16. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van-e párja, nem független, mivel ha van eszem ágába nincs beleártani magamat más ember kapcsolatába és undorító módon szétszedni azt.
2018. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megtaláltam ezt a férfit, egy isten volt az ágyban is....de kiderült hogy nem független. Azóta is rá vágyom, de meg kellett vele szakítanom a kapcsolatot. Ő kifejtette, hogy a kapcsolatából nem tud kilépni, én meg azt, hogy képtelen vagyok nős ember macája lenni. Ennél többet érek. Szóval akár meddig nem mennék el, mert nem érdemli meg, és ez független attól, hogy remegett tőle a lábam is amikor megláttam.
2018. máj. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze, nincs senkink, mikor megismerjük, de neki van esetleg...és, ne haragudj, de egy olyan nőnek kinek sok hosszú év telt a tinikora óta, nem mindegy!

Bármily szerelmes is lehetek én, ha van kapcsolta (házas, párkapcsolat) semeddig nem mennék el, és semmit nem tennék, pont azért, mert nem vagyok tini. Belepusztulhatok, zombiként tengethetem napjaimat, akkor sem.

2018. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ÉN a végsőkig elmentem mindent amit csak lehetett amit egy ember csak tud azt megtettem azért, hogy ezzel a nővel lehessek és velem legyen, mert találtam ilyen nőt.


És neki minden fantasztikus különleges volt mindent kihoztam belőle amit addig senki , de itt is van de.......házas....

és bármennyire is csodálatos volt neki minden meg a sablonos szöveg tőle is jött h igen elválik ésatöbbi , végül persze nem.

kb Másfél évig vártam. Utána otthagytam.

2018. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt az érzést. Ezt a tini jellegű láb, meg gyomorremegést, annyira csodálatos.. Tényleg tiniként volt iylyen velem csak.


NEki is párja van, nekem is. NEm tettem semmit.

ŐSzintén: nem az ő párja miatt. Tekintve, hogy ez az érzés nálam csak egyszer volt, és eszméletlen intenzív, nem szabadna csak úgy hagyni.


DE! Én sem mennék el akármeddig, pl kifejezném, hogy tetszik nekem és éreztetném vele, de ennyi. Onanntól az ő döntése, hogy marad-e a párjával, vagy én is érdeklem, én is kiváltok-e hasonló lábremegő érzéseket. HA nem, fejedre is állhatsz, jobb hagyni. AMúgy sem tehetsz semmit...


AZtán ahogy telik az idő, ez a remegés már (szerencsére) el ismúlt. Más is, mint amiért megremegett az elején érte mindenem.. Így már könnyebb volt lemondani róla.

2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen régebben.Persze ő is foglalt volt.Nem volt könnyű,de lezártam.Így volt jó.Most mással vagyok így, olyan érzéseket hozott elő belőlem amit akkor éreztem.Mivel a jelenlegi nem foglalt így bármi lehet még.Azért az ésszerűség határain belül maradok.
2018. máj. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!