Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A múltbéli dolgaimat baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltbéli dolgaimat baj lenne, ha nem mondanám el?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a párommal, úgy érzem ő az igazi. Régen viszont más voltam. Elköltöztem 18 évesen, egyetemre jártam, mellette voltak támogatóim. Emellett sok kalandom volt pasikkal, összesen 15 pasival. Köztük volt, aki más nemzetiségű volt, sőt igazából csak két magyar volt. Tudom, hogy ez így borzalmasan hangzik, elég kaotikus időszak volt az életemben. Be kellene ezekről számolnom a páromnak? Nem ejtett rajtam csorbát a múlt, inkább hálás vagyok, hogy a jelenem ilyen jó. Nem lépnék félre se, megbecsülöm a páromat, mert az eddigi pasijaim mind értéktelenek voltak, persze akkoriban én is máshogy álltam hozzá.

23l



2018. máj. 16. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Tehát prosti voltál.

Nem kell beszámolnod róla, de ne lepődj meg, ha kidob, amikor kiderül. Ha társat akarsz és van gerinced, akkor viszont beszámolsz a dolgokról.

2018. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Engem izgat a prostikkal való szex, ingyen nagyszerű lenne :D

Bárcsak a barátod helyében lehetnék :/

2018. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Szepen korbeirtad, hogy egy retkes luvnya voltal magasabb arkategoriaban :"D. Termeszetesen tudnia kell rola. Ki tudja miket hordozol, illetve a szemelyisegedet sem titkolhatod el a parod elol.
2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

nekem baj lenne.

és ha utólag tudnám meg,hogy prostituált voltál,akkor igen valószínű,hogy ekkora hazugságot-vagy inkább képmutatást már nem tolerálnék.

míg ha időben mondod el,akkor lehet hogy csak megvonnám a vállam rá.

bár az is igaz hogy a vallomás után már komolyabban nem terveznék veled.

szóval valahol ez tényleg a 22es csapdája.

ettől függetlenül volt sok hétpróbás nőm,de egyik sem ment el a prostituált szintig.

2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Melyiktől szoronganál jobban; hogyha magadban tartanád; vagy ha elmondanád?

Amúgy volt valami műsor régen, amiben a pszichológus azt mondta, hogy a párkapcsolat előtti kapcsolatokról nem kell beszámolni, mert az akkor volt, nem kell vájkálni meg hánytorgatni a múltban. Legalábbis úgy emlékszem, ez volt a lényege. Már nemtom.

De szóval a lényeg; te melyiktől szoronganál jobban? Ha megtudná, vagy ha nem tudná meg; plusz mennyire erős benned a félelem, hogy elhagyna.

2018. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

ez a múltad és nem a jelened vagy remélhetőleg a jövőd..

valószínűleg a többi hozzászóló életben nem tett semmi rosszat és szentként éltek.

ne ítélj, hogy ne ítéltess... ennek ellenére én azt tanácsolnám, hogy ne mondd el! az már nem te vagy aki voltál, plusz köze sincs hozzá.. csak ahhoz amit azalatt csinálsz mialatt vele vagy

2018. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%

#6: "valószínűleg a többi hozzászóló életben nem tett semmi rosszat és szentként éltek."

De. A különbség annyi, hogy érett felnőttként nem titkolom a múltam, hanem vállalom magam. Ennyi.


"ne ítélj, hogy ne ítéltess..."

Teljes mértékben hidegen hagy, ha valaki elítél. Mindenkinek joga van rólam véleményt alkotnia.


"ennek ellenére én azt tanácsolnám, hogy ne mondd el!"

Jössz itt a ne ítélj szöveggel, aztán hazugságra biztatsz valakit? :D


"csak ahhoz amit azalatt csinálsz mialatt vele vagy"

Szóval, ha egy srác prostizott vagy uzsorakamatból lett pénze, ahhoz nincs köze a másiknak?

2018. máj. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
kamu
2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

mért lenne hazugság?

történt ilyen bármikor is hogy megkérdezte a csávó hogy édesem voltál prosti és a csaj azt mondta h nem?!

nem valószínű, akkor lenne hazugság ha ez megtörtént volna..így csak nem mondja el, mert tudja hogy hibázott és megbánta.

mért kéne egész életében azért szenvednie mert fiatalon volt egy rossz döntése?

könyörgöm, nem embert ölt...

2018. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9: Ez a kérdezős szöveg annyira gáz... Az exekről és előző kapcsolatokról szokták egymást kérdezni a párok.


"mért kéne egész életében azért szenvednie mert fiatalon volt egy rossz döntése?"

Itt nem egy hibáról van szó... :D

Nem kell szenvedni, csak olyan társat találni, aki elfogadja. Ennyi. De, úgy látszik, hogy manapság egy prosti szentté van avatva morálisan és a társ átverése a menő.

2018. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!