Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Előléptetnétek" egy srácot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Előléptetnétek" egy srácot a barát zónából?

Figyelt kérdés

A kérdés alapján lehet, hogy a tini kategóriába száműznétek, de nem hiszem, hogy ott bárki is érdemleges választ adhatna a kérdésemre. Próbálom minél rövidebben leírni a dolgokat, de kérlek, ne haragudjatok, ha ez nem fog sikerülni.


A helyzet az, hogy teljesen tanácstalan vagyok. Van egy srác, évek óta ismerem és olyan 1,5 éve folyamatosan tartjuk a kapcsolatot messengeren.

Csomó mindent meg tudok vele beszélni, odafigyel rám, emlékszik velem kapcsolatban a legkisebb részletekre is. De komolyan, még az is meg van neki, hogy 5 évvel ezelőtt milyen ruha volt rajtam, amikor összefutottunk egy áruházban.

Tetszem neki, szeretnék neki adni egy esélyt, mert megkedveltem, de sajnos nem úgy, csak barátként. Örülök, hogy van nekem, meg szeretek vele beszélni, de nem tudom, hogy lennének-e iránta romantikus érzelmeim, ha esetleg elmennénk randizni.


Kedves, figyelmes és nem is rossz pasi, mert mindig Chris Evans jut róla az eszembe. :D Talán csak... kicsit unalmas. Szinte mindig igazat ad, én pedig szeretem, ha valaki tud vitatkozni és vannak normális érvei, saját gondolatai. Utálom, ha valaki egy bólogatós kutya. Igazából ez a legfőbb indok, szeretem, ha valakivel csipkelődünk, mert ezzel együtt érzem azt, hogy van élet a kapcsolatban.


Jöttél már össze olyannal, akivel eleinte azt érezted, hogy nem lehet közöttetek semmi? Megérné adnom egy esélyt ennek az egésznek?

Félek, hogy ha mégsem működik köztünk "a kémia", akkor többé semmi sem lesz a régi. A megdöglött a kutyád, de attól megtarthatod elv nem hiszem, hogy bárkinél is nyerő lenne...


Bocsi, ha egy kicsit csapongó lett a kérdés, de rágódom már egy ideje és nem is tudtam, hogyan fogalmazzam meg.


A tanácsokat előre is köszönöm. :)


26/N


2018. máj. 17. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ne bolondítsd szegényt, nem ártott neked semmivel.
2018. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon hasonló barátságból jött létre a kapcsolatom. Bár barátként is csipkelődtünk kicsit, kapcsolatban ez méginkább kibontakozott, én is szeretem az ilyet, aki nem csak bólogat. Tetszegetett sokáig, de valamiért nem tudtam vele úgy elképzelni a kapcsolatot. Aztán összejöttünk és most meg már a legvonzóbb ember a szememben, minden szempontból. :)


Én azt mondom adj ennek egy esélyt, és ha megtudjátok 1-2 hét után, hogy ez nem működik, akkor meg lehet beszélni és barátként folytatni tovább.

2018. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed alapján előbb saccolnálak 16 évesnek, mint 26 éves felnőtt nőnek. Kezdjük azzal, hogy mi értelme egy fiú-lány barátságnak, ahol az egyik fél nyilvánvalóan hülyítve van és rabolod az idejét, a másik fél meg csak unalomüzőnek használ egy érző lényt, mintha csak valami jelentéktelen tárgy lenne? 26 évesen csak el tudod dönteni, hogy mit akarsz tőle. Legyél korrekt és azt mondd, amit érzel, amit gondolsz, és ne hülyítsd.


Amúgy csak megsúgom, hogy ennek a kapcsolatnak nem lenne értelme, mivel te nemis akarod.

2018. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ebből úgyse lesz semmi!
2018. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem menjetek el egy talira/randira, és akkor fogod úgyis érezni, hogy megkedvelted-e már, vagy pedig nem érzel semmit.

Mondjuk őszintén, a jelenlegi állapot szerintem nem éppen optimális a srác szemszögéből, szóval önzőség lenne félteni, hogy mi van ha megszakad ez a dolog.

2018. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Így indultunk, 4 év ismeretség után. 10 éve vagyunk házasok és imádom a mai napig. De én sem gondoltalak volna 15-6-7-nél többnek.
2018. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam, hogy ilyen hamar érkeznek válaszok. Köszönöm mindenkinek, még annak is, aki lecseszte a fejemet. :)

Igazatok van, nem játszhatok az érzéseivel, de azért szerencsére eddig sem tettem. Nem ígérgettem, a beszélgetésünk sem egy kapcsolat reményében indult el. És ez a téma azóta sem került elő közöttünk, így nem gondolom, hogy hülyíteném. A kérdést épp azért írtam ki, hogy elkerüljem a hülyítést. Bár nem mondta, de tudom, hogy többet érez irántam. Azért az embert ezt észreveszi. Kíváncsi voltam, hogy van-e olyan, akinek sikeres lett a kapcsolata ilyen alapokból indulva.


Gondoltam, hogy éretlennek fogtok tartani a kérdés miatt, de tudjátok, attól, hogy az ember elér egy bizonyos kort még lehet bizonytalan magában, vagy főként abban, kivel akarja eltölteni a hátralévő életét. Nem akartam picsogni, de mégis az lett belőle, szóval elnézést miatta. :)

2018. máj. 17. 16:13
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem néz ki elég jól számodra, így nem fogsz tudni beleszeretni soha. A barátzónából nem lehet kikerülni. Jobb, ha nem hülyíted tovább.
2018. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
62%
Szerintem megér egy próbát,én nagyon hasonló helyzetben voltam,barátok voltunk,de ő többet akart. Eleinte nem nagyon tudtam mit kezdeni vele,de úgy döntöttem adok egy esélyt,mert annyira tepert utánam. Szépen lassan kezdtek nekem is érzéseim lenni,és ma már nagyon örülök,hogy így döntöttem,mivel nála figyelmesebb,odaadóbb és kedvesebb férfit még sosem láttam. Megéri néha belemenni,és csak sodródni az árral,szóval hajrá!
2018. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet. De ha nem megy, akkor sokáig ne erőltessétek, hogy ne legyen sértődés a vége.
2018. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!