Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen türelmetlen és bunkó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen türelmetlen és bunkó?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor türelmetlen velem és bunkón tud szólni.


Ez mostanában jött elő. Nem fogja vissza magát.


Tegnap is kérdezett valamit a munkámmal kapcsolatban mert az egyik munkatarsanak kellett némi infó. De számomra nem volt világos a probléma mert nem jól mondta.


Én meg kerdezgettem hogy összeálljon a kép tudok e segíteni egyáltalán.


Erre mivel nem ért hozzá teljesen kikelt magából idézem. 'De Luca mi a f***om az xy' meg hogy akkor most tudsz segíteni vagy nem.


Mégis mi baja van komolyan? Hogy beszélhet velem ilyen stílusban amikor én mindig tisztelettel szólok hozzá. Nálam ez alap. És sokszor ilyen türelmetlen és ideges.


Szerintetek mi baja velem? :/:(


24 évesek vagyunk.


2018. máj. 18. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Több oka: Lehet, hogy stresszes, lehet hogy valami nyomasztja az is lehet hogy a kapcsolatokkal van baja vagy személyesen veled. De nyilván ezt vele kell megbeszélni. És éreztesd vele, hogy bizony becsülöd magad...
2018. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Mindegy nem? Te megengeded neki, hogy igy beszeljen veled.


Akkor meg mi van most?

2018. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem engedem neki. A folytatás az volt hogy én szóvá tettem hogy velem így ne beszéljen mert segíteni szerettem volna és nem így kellene reagálnia mert én soha nem beszélek vele így.


Erre a válasza az volt hogy jó éjt.


Konkrétan kihátrál ilyenkor. Ha bármi van csendbe marad. Nem folytatja... Ezt se értem.


Mintha még ő lenne megsértődve.

2018. máj. 18. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kap elég puncit a kis fasszkalap.
2018. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

dobd ki!


én egy ilyen kőbunkó csávót biztos taknyon tenyerelném!!!

2018. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2018. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De Luca, vagy annyira nagy lány hogy ezt egyedül is eltudd dönteni, nemde? Neked kell ilyen barát? :)
2018. máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!