Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bunkó voltam, mert rászóltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam, mert rászóltam a barátnőmre ezért?

Figyelt kérdés
12 órázik egy kórházban. mikor hazaér legalább 1 órán keresztül meséli mi volt aznap, a munkatársairól egy csomót akiket nem is ismerek. Ajnározza őket milyen rendesek hogy megdicsérték stb. Nem látja mennyire nem érdekel és untat a téma. Egyszerűen nem értem meg miért érdekli még itthon is a munkahelye ennyire. Bezzeg elfelejti mikor vagyok szabadnapos őedig hányszor elmondom neki mindig 1 héten. Úgy érzem neki sokkal fontosabb a munkája, a karrierje, mint én. Nekem is vannak munkatársaim mégsem azzal fárasztom még órákig miután hazaérek, hogy mi volt a munkában.
2018. márc. 28. 19:59
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz velünk így.
2018. márc. 28. 20:00
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen. En szeretem elmeselni es meghallgatni a masik napjanak ezen reszet is. Akkor megertenem a problemad, ha mindig CSAK errol beszelgetnetek es nem is lenne abszolut mas tematok, szabadnapokon alig beszelgetnetek, stb, mert akkor uncsi kapcsolatrol van szo, ha csak es kizarolag a “mi volt ma veled?” temarol tudtok beszelni. De alapvetoen tok normalis dolog, hogy este otthon az ember elmeseli a napjat.
2018. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Normális lenne, ha ismerném a munkatársait és nem órákon keresztül ez menne még vacsora közben is. Pár hónapja még annyira jól mentek a dolgok aztán egyre inkább csak a munkahelye lesz a téma otthon is.
2018. márc. 28. 20:03
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Tarts inkább néma kacsát. A nők szeretnek csacsogni. Kérdésedred a válaszom: Igen.
2018. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nem azzal van gond, hogy mesél a napjáról, inkább mondjon többet, minthogy megkérdezed mi volt és "semmi". Én innám a párom minden szavát.


A baj azzal van, hogy ő nem tudja, neked mikor van szabadnapod, azaz ő nem figyel rád eléggé.

2018. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó voltál. Ha nem is érdekel a napja, és/vagy az élményei, mèg akkor is illene érdeklődést mutatva végighallgatnod, hiszen szereted. Már amennyiben szereted....
2018. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Skaiiripa ***** válasza:
89%

Ha egész nap a munkában van, miről meséljen neked? Hogy mesélje el a napját? 🤔

Mindketten ludasak vagytok, mert ő meg nem figyelt rád oda.

2018. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom szerencsétlen azért mondja, mert lehúz 12 órát, ott éli az életét, és meg akarja osztani valakivel az élményeit... Tök átérzem, én is sokat csacsogok erről.


Az viszont tényleg gáz, hogy ha a rád vonatkozó infólat elfelejti.

2018. márc. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Elso vagyok. En sem ismertem a parom kollegainak jo reszet, es fogalmam sem volt nehany kifejezesrol meg feladatrol amikrol meselt neha. Illetve ha osszeultunk inni par kollegaval, akkor allandoan a melo volt a tema. Csak en voltam egyedul nem kollega, hanem csak a parom baratnoje. Na, azota en is elmentem ahhoz a ceghez dolgozni, mostmar mindent ertek es majdnem mindenkit ismerek :D Biztos nem olyan rossz korhazban dolgozni, szerintem gondold at! :D
2018. márc. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
80%
Hogy-hogy nem érdekel annak a lánynak a napja és a környezete akit a világon a legjobban szeretsz...? Áháá... itt a bibi.
2018. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!