Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégsem akar tőlem semmit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem akar tőlem semmit? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedem egy fiúval. Eddig minden nagyon jól működött közöttünk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, jól megértjük egymást és tetszünk is egymásnak. Telefonon ha hívjuk egymást órákig beszélünk mindig, valamint munka és tanulás mellett a lehető legtöbb időt próbáljuk egymással tölteni. Ő dolgozik, én tanuló vagyok. Rengeteget dolgozik, gyakran hazaviszi a munkáját is és még éjjel is csinálja, amit persze megértek, próbálom is mindig támogatni, ahogyan csak tudom.

A napokban szóba került a kettőnk ügye, hogy mi is van pontosan köztünk. Én nagyon bizakodó voltam, azonban kicsit elszomorított a válasz, amit kaptam. Azt mondta, hogy ő már rengeteget csalódott és sokan ejtették át (ami egyébként igaz is), és nem tud egyből szerelembe esni, neki több idő kell ehhez. Ráadásul mostanában rengeteg munkát kapnak a cégtől és csúszkál a határidőkkel is, láttam, tényleg nagyon el van havazva.. Azt mondta, neki több időre van szüksége, és nagyon nagyon fontos vagyok neki, borzasztóan imád és szeret velem lenni, de most úgy érzi, hogy nem tud száz százalékban rám koncentrálni, mert hatvan százalékban a munkájára fókuszál és úgy érzi, elúszik mindennel.

Ez normális válasz egy fiúnál? Mivel ezt telefonon beszéltük, azt mondta, majd a következő találkozónkkor személyesen megbeszélünk mindent.

Létezik olyan, hogy tényleg csak picit több időre van szüksége valakinek és lehet még ebből egyszer kapcsolat, vagy inkább már ne is reménykedjek, szerintetek?

Köszi a válaszokat! :)



2018. jún. 1. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, azt elefelejtettem beleírni, hogy azt is mondta, hogy ő is azon igyekszik, hogy kapcsolat legyen belőle
2018. jún. 1. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Felnőttként ez kb. minden férfira jellemző. Tiniként még én is 5 perc alatt szerelembe estem, most már megfontoltabb vagyok. Tiniként ha elment egy dolgozat, akkor kijavíthattam pár nap múlva. Felnőttként ha elmegy a meló, akár ki is rúghatnak.
2018. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szóval keresi a társaságod, szeretne veled személyesen is találkozni ahányszor tud, elmondja, hogy komoly kapcsolatot tervez veled, "borzasztóan imád, szeret", stb...

Amibőőőől te leszúrted, hogy mégsem akar tőled semmit. Továbbra is leborulok a női zsenialitás előtt.

2018. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ez normális válasz egy fiúnál?"


Mi köze ehhez annak, hogy fiú? Ez bárkitől korrekt válasznak hangzik.

2018. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked megfelel, hogy te a munka után fogsz jönni a fontossági sorrendben, akkor minden rendben lesz, akár még el is vehet. Majd csitítod a gyerekeket esténként, hogy Apu fáradt, Apu nagyon keményen dolgozik, csendben kell lenni, mikor bedöglik a TV elé. Olyan illúzióid ne legyenek, hogy egyszer majd elfogy a mindenféle egyéb vészhelyzet és te leszel az első.
2018. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Létezik. A férfiak véleményem szerint egyébként is sokkal érzékenyebbek sok esetben mint a nők csak nem mutatják.


Az én párom is mindig mutatja hogy ő a férfi..az erő de közben hatalmas szíve van amit szépen elrejteget de én tudom milyen mélyen érző.


Kapcsolatunk elején nagyon nyíltan beszélgettünk mindenfelerol. Arról is hogy ő nem lesz könnyen szerelmes. Sok csalódás bizalmatlanság ugye.. Idő kell neki! Hát adtam, nem nyaggattam ismerkedtünk jól éreztük magunkat együtt. Eltelt 8 hónap és kimondta hogy szeret és boldog velem. Ennyi kellett csak neki, türelem. Persze nem mondom hogy nem izgultam emiatt mert féltem mi van ha nem lesz jó.. Mert én sem vagyok könnyen szerelembe eső típus de én már előbb éreztem amit ő csak hónapokkal később mondott ki.


Ő is sokat dolgozik, stresszes sok a túlóra. Ugyanakkor mindketten tudjuk hogy most ez egy ilyen időszak. Nem lesz mindig így de kitartunk mert közös a cél.


Szerintem adj neki időt, nála is átmeneti valószínűleg ez a sok meló.. Szóval ne add fel. Nekem úgy tűnik fontos vagy neki.

2018. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!