Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok álmai nője, mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok álmai nője, mégsem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Remélem, a szituáció amibe keveredtem nem egyedi. Elkezdtem többet érezni egy szaktársam iránt akivel korábban baráti viszonyban voltunk; ő állítólag azt mondta rólam, hogy álmai nője vagyok és igazából nem tudna okot mondani arra, hogy miért ne lehetne köztünk kapcsolat. Két héttel ezután vettem a bátorságot, hogy megkérdezzem, mi van köztünk, és ő azt válaszolta, hogy ugyanazt érzi mint én, de nem érzi úgy hogy most tudna szeretni.

Kérdem én, hogyan lett két hét alatt "álmai nőjéből" egy "nem akarok vele járni?" Lehetséges, hogy lebeszélték rólam? Vagy kellek neki, még nem áll készen egy kapcsolatra?

A barátságunk megmaradt, ez a beszélgetés többet nem jött fel köztünk. Úgy döntöttem, egy kicsit békén hagyom, hogy rendezze az életét, de kíváncsi vagyok egy külső szemlélő véleményére.

24/L



2016. nov. 23. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben. Az illető önmagát tartotta alkalmatlannak párkapcsolatra. Azóta elteltek évek, a barátság megmaradt, és tényleg senkivel nem jött össze, nekem viszont lett olyan párom, akinek álmai nője vagyok ÉS mellette még kapcsolatot is akart.
2016. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Félreérted, nagyon is kíván téged, csak bizonytalan, illetve nem mer nyíltabban lépni, vagyis inkább a kapcsolatra nem áll még annyira készen.

Egy randit viszont megérne valahogy a dolog, kérdés, hogy azóta milyen jeleket látsz rajta, hogy ezt mondta.

2016. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Én fiúként jártam hasonlóan. Összejöttem utána egy lánnyal, akivel sikerült elhitetnem magammal, hogy ő is az álmaim nője.

Végül rájöttem hogy egy borzalmas kapcsolatban vagyok, és valamivel azután kiderült, hogy a lány másokra is nyitott...


Nagyon szeretném, hogy ne kerüljön ilyen helyzetbe a srác, ezért ha teheted, és érdekled akár egy picit is, adjn neki esélyt, és hívd el valahova. Iszogassatok, és add tudtára, hogy ez egy randi.

Adj neki esélyt.

2016. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Bullshit, nem vagy álmai nője, ezért nem akar tőled semmit.
2016. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
Baromság. Nem kellesz neki (maximum tartaléknak "jó lesz még valamire" címen), de játssza itt a meg nem értett összetört lelkű mártírt :D
2016. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#4 +1

Aki akar teged,az mindent megtesz h megkapjon.

Nem kellesz elegge neki.

2016. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha álmai nője lennél, akkor is kapcsolatba lépne veled, ha szögesdrótot kéne s_arnia. :)
2016. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
gyakran álmodik szal jó sok nője lehet....te egyik vagy a sok közül szal csak annyi idő jut rád amennyi
2016. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rémálmokról még nem hallottál? :-))
2016. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

24L! Te vagy álmaim nöje de

-a feleségem lecsavarozná a fas-om ha kiderülne.

-késön jöttél már impotens vagyok.

-mindig rolad fantáziálok amikor fényesitem a bohocot.

-

-

-

2016. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!