Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha egy fiatal srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiatal srác elsírja magát az vonzó a szemetekben vagy inkább taszító? Kort el ne felejtsétek!

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 23:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2%
Taszító, függetlenül az okától, bármit is hazudnak. A nők szemében már az férfiatlan, ha egyáltalán kimutatod az érzelmeidet, a sírás meg főleg. Egy férfi erős, mindent kibír, nincsenek érzelmei - legalábbis a nők így vannak vele.
2018. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%

Köszi "lányok".

Nem tudják ezek befogni egy picit a pofájukat?

2018. jún. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem gaz. Neki is vannak erzesei.

N/35

2018. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Surfer Girl ***** válasza:
52%
Vonzó semmiképp sem, de bizonyos szituációkban (pl. közeli rokon elvesztése) teljesen érthető. Bár mondjuk inkább könnyezést tudnék elképzelni, valódi sírás inkább megdöbbentő lenne.
2018. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem épp a "vonzó" szót használnám, a bőgő emberek max a perverz alakoknak vonzók.

De maga a tudat, hogy vannak érzései, megnyugtató, szívmelengető. Persze akkor, ha annak van is oka, nem csak úgy minden sz.rért

2018. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Exem egyszer sírt előttem, amikor meghalt az édesapja, 22 éves volt. Nem taszított egyáltalán, teljesen érthető volt, nagyon sajnáltam szegényt.


Másik exem folyamat sírt minden szaron, 19-20 évesen, egy filmen is képes volt elbőgni magát, meg azon is, hogy "nem foglalkozok vele eleget". Na, belőle kiábrándultam, többet közt ezért is.


Szintén egy másik exem, pedig szakításnál sírógörcsöt kapott és könyörgött térdenállva. Iszonyat szánalmas volt, főleg, hogy miatta mentünk szét.


Az első példa férfias, a másik kettő nem.

2018. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha piti dolog miatt bőg, az taszító. (és igen, láttam olyan "férfit", aki azért pityergett, mert elfogyott a kedvenc csokija a boltban és olyat is, aki amiatt, mert vesztett a Fradi...)


Egyéb esetben:

általában csak nyugtázom, se nem pozitív, se nem negatív. Akkor pozitív, ha akkor sír, ha megbántott, vagy ha egy egyéb szerette elvesztése, megbántása miatt sír.

2018. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, jöhetnek még a válaszok !
2018. jún. 6. 17:47
 19/20 anonim válasza:

Szerintem nem taszító. Semmi baj nincs azzal ha valaki érzékemyebb típus.

19/L

2018. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele hogy ha nem egy gagyi filmen/meccsen sírja el magát, akkor semmi baj nincs ezzel. A férfiaknak is vannak érzéseik. Nem zavarna.
2018. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!