Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen jol leplezem az erzeseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jol leplezem az erzeseimet vagy a ferfiaknak nincs komoly szandeka felem?

Figyelt kérdés

Mostanaban tobb ferfi is felkeltette a figyelnem. Az egyikkel honapokon keresztul neztuk egymast nap mint nap, de semmi nem lett. Aztan volt egy masik is vele parszor osszefutottam az utcan o is nezett, vegigmert a szemevel es mosolygott is neha, de ebbol se lett semmi, oda se jottek hozzam...


18/l


2018. jún. 6. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltak komolyak a szándékaid.

De ha úgy érzed, hogy kevésbé mutatod ki az érdeklődésedet feléjük, akkor változtass ezen.

Te is leszólíthatod őket, ha gondolod.

2018. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Te is odamehettél volna hozzájuk, megszólíthattad volna őket. Nem mindenki tud a nonverbális jelekből olvasni, ezért nagyban megkönnyíthetnéd a saját helyzetedet, hogy ha valaki tényleg felkeltette a figyelmed, és meg szeretnéd ismerni, akkor te kezdeményezel, nem pedig a másikra vársz.
2018. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A munkahelyemen van egy lány, aki hosszú ideje nagyon tetszik, de csak a múlt héten mondtam el neki! A gyönyörű "rókaszemeivel" annyira megbabonázott, hogy több hét kellett, mire összeszedtem a bátorságomat, hogy ezzel a témával szólítsam meg!

Lehet, hogy náluk is ugyanez a helyzet, nem mernek komolyabban kezdeményezni nálad, vagy csak idő kell hozzá nekik, mert annyira elvetted az eszüket!

2018. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért az elég erős, hogy valaki ebből azt hozza ki, hogy nincsenek a férfiaknak komoly szándékaik...

Kérdezz meg pár férfit, akik random szólítottak le az utcán lányokat. A legtöbbünknek nincs kedve ahhoz, hogy zaklatónak kiáltsák ki és bunkón lekoptassák. Én is maximum akkor szólítok le lányt az utcán, ha valami nagyon egyértelmű jelet küld, hogy akar tőlem valamit. Az, hogy néz, az nem egyértelmű.

2018. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

"de ebbol se lett semmi, oda se jottek hozzam"

És te sem hozzájuk. Akkor miről beszélsz?

2018. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!