Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt valakinek olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek olyan hogy később szeretett bele a párjába?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel volt egy éjszakánk néhány hete.Elutaztam hozzá,úgy volt hogy maradok pár napot nála de másnap haza jöttem.😄Valahogy elmúlt a rózsaszín köd azzal az egy nappal.Ő azóta is mindig ír.Éjjel nappal,hogy velem akar élni,nem bír elfelejteni.Sok szépet ír.Mondtam neki hogy nem vagyok szerelmes,azt mondta majd idővel az leszek.Ez lehetséges?Van ilyen.Nagyon kedves semmi baj vele,de nem érzek semmit.Max csak a hormonjaim dolgoznak most,és túl magányos vagyok lehet.Kinek mi a véleménye?

2018. jún. 6. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom elképzelni, de azt se tudom mondani, hogy nem létezik... Maradjunk abban, hogy én nem hiszek benne. :D
2018. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen, a páromnál ez volt a helyzet.


A lelkébe már szerelmes voltam chat alatt, de a külseje csak kb. 3 hét után tetszett meg :D


De működik, 2 évesek leszünk idén, és imádjuk egymást.

Ja, rózsaszín köd nem volt, okosnak kellett lennünk, mert 1000km-ről kezdtük.

2018. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Huh de jó nektek.Én attól félek ha úgy döntök adok neki egy esélyt és mégsem tetszik meg igazán,akkor mi lesz.És nagyon megbántani sem akarom.:/ Velem is ez van,a lelkébe szerettem talán bele.Külsőre még nemtudom.Már eltelt pont 3 hét.😅
2018. jún. 6. 16:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de akkor sem úgy, hogy ennyire nyomul az egyik fél, kérd meg, hogy lassítson, de most nem tudsz ígérni kapcsolatot, mert úgy érzed, most csak a hormonok tombolnak, átverni meg nem szeretnéd.

Én ezt tenném.

Egyébként volt esetem, hogy valahogy engem kapott el a túl nagy lendület, pedig alapból nem olyan vagyok, na, ott a másik fél nem szólt, hogy vegyek vissza, pedig jó lett volna, mire észrevettem, hogy elbaltáztam, már kicsit késő volt, így egy rossz irányt vett egy jól kezdődött ismeretség, amit szeretnék valahogy egyenesbe hozni, valamennyit javult a dolog, amióta változtattam, de nyilván okkal bizalmatlan velem, csak én olyan vagyok, aki szól, ha a másik sok, ő meg nem. Szóval jobb, ha szólsz, ha ő sok. Ha úgy sem vesz vissza, akkor lehet durvább módszerekhez nyúlni, de azért normális ember ért a szóból akkor is, ha lendületbe jött hirtelen. :-)

2018. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Fél évig fűzött a barátom. Kedveltem nagyon, de valami hiányzott..


Azóta 8 éve együtt, jobban szeretem, mint bárki mást:)

2018. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jaj de jó ezeket olvasni.Csak az a probléma hogy közben megismerkedtem valakivel akivel beszélgetek,sokkal helyesebb,ő is kedves sok szépet ír,de közel sem olyan cuki,és sokkal bizonytalanabb a dolog.Vele még nem találkoztam.És még kilátásban sincs hogy mikor fogok.Messze él.El akartam felejteni a fiút,de nem hagyja.Mert mindig udvarol.Nemtudom.Ennyit számít a kinézet?Próbálok jó döntést hozni,de nem egyszerű.
2018. jún. 6. 17:17
 7/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem én már családot akarok,félek a csalódástól.Gyereket akarok.Ezért vagyok most ilyen válogatós.Mert akit választok annak a felesége akarok lenni.Nem csak kaland.
2018. jún. 6. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Akkor lehet nem a bizonytalant kellene választani.

Egyébként igen szerintem számít amikor az ember még nem szerelmes nyilván jobban vonzza a számára szebb külső .

2018. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Velem ez volt. Nagyon örülök hogy nem szakítottam vele a külsőségek miatt mert a későbbiekben olyan személyiségi részek és múltbeli dolgok jöttek elő amibe jobban bele szerettem így a külseje is jobban megtetszett. Azt hittem fél évet SE fogok kibírni mellette de ez lesz a 7. év amit együtt töltünk.
2018. jún. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azok közé tartozom, akiknél idővel sem alakult ki a szerelem. Nem volt gond sem a belsőjével, sem a külsejével, de valami hiányzott, aztán egy idő után már olyan volt, mintha erőltetnék ezt a dolgot és inkább hagytuk. Ezzel azt akarom mondani, hogy amíg nem érzed azt, hogy ez az egész erőltetett, addig hagyd alakulni a dolgokat vagy kicsit lassítsatok le, mert van, akinek több idő kell meg van, aki hamar szerelembe esős típus. Tudom, hogy nem minden a külső, de hiába kedves, meg aranyos a személyisége, ha nem érzel iránta semmit, meg ahogy mondani szokták, ami nem megy azt nem kell erőltetni. Viszont neked kell tudni, hogy hagysz még magatoknak időt, vagy úgy érzed, hogy nem sok értelme lenne húzni.
2018. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!