Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van köztetek olyan, aki lemondott a gyerekről, bár szeretett volna, csak mert a párotok semmiképp nem szeretne szülővé válni? Nehéz volt meghozni ekkora áldozatot?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként nem tudnám úgy boldogan élni az életemet, hogy tudom, a nő miattam mondott le az egyik nagy álmáról.

Soha nem lennék olyan önző, hogy ilyenre kérjem. Ilyen esetben szakítani kell és külön boldognak lenni.


Tegyük fel, hogy működne a dolog 5-10 évig. A nő felett elszáll az idő és mondjuk tönkre megy a kapcsolat. Ott marad pár és gyerek nélkül. Viszont még ha együtt is maradnak, amikor idősként végigtekint az életén, akkor ott lesz benne, hogy nem volt gyereke és bánni fogja, ez biztos.

2017. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
érdekes kérdés. Én férfiként azért nem szeretnék komoly kapcsolatot olyannal aki gyereket akar mert nem lehetek ekkora dög...
2017. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ismerek olyat (nem én vagyok), aki meghozta ezt az áldozatot, a pasija mégis kifelé kacsingatott a kapcsolatból (a nő nem tudta meg), de nem volt annyi gerinc benne, hogy elengedje a nőt, hadd találjon magának egy olyat, akivel vállalhat gyereket és aki nem csalja meg.
2017. okt. 17. 23:53
 4/10 A kérdező kommentje:

amúgy nagyon rendes férfiak vagytok, első 2 válaszoló, nagyon tetszik, hogy így állnátok ehhez hozzá.


ez nagyon korrekt, gerinces és emberi.

2017. okt. 17. 23:58
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
En forditva vagyok, en nem akarok nokent gyereket, de ha a parom akar majd, egyet bevallalok csak aztan ne nekem kelljen foglalkozni vele, en inkabb dolgozom. A parom majd itthon marad vele es nevelgeti en meg jatszom vele neha meg tanitgatom ertelmes dolgokra. Oszinten szolva egyhez se sok kedvem van, de ha a paromnak fontos akkor ne maradjon gyerek nelkul.
2017. okt. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem ez nem túl bölcs döntés.


a gyerek szívná meg, hogy nem éreznéd jól magad anyaként mellette.


szerintem ha két ember eltérő véleményen van gyerekvállalásban, el kell a másikat engedni (a nőket különösen, mert a biológiájuk köti őket jobban, egy férfi még 6

70 évesen is csinálhat gyereket, ha meggondolja magát), mert aránytalanul nagy áldozat úgy lemondani vagy vállalni egy gyereket, hogy valójában nem akarod.


a gyereket a gyerek miatt kéne vállalni, nem egy másik ember, a párotok miatt, az ő megtartása végett.

2017. okt. 18. 00:07
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem mondtam, hogy nem ereznem jol magamat gyerekkel. Pont annyira jol ereznem magamat, mint egy atlag magyar apuka akinek otthon a felesege neveli a gyereket, o meg eljatszogat vele, ha raer este meg hetvegen.
2017. okt. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen pasival nem kezdenék kapcsolatba semmi esetre sem. Egyszerűen azért, mert ha rendszeres nemi életet élünk, és nem volt vazektómiája, akkor benne van a pakliban, hogy becsúszik. Tabletta, gumi vagy bármi más mellett is.

Abban a pillanatban tönkremegy a kapcsolat. Menni fog a vádaskodás, hogy én akartam direkt bepalizni, nem szedtem be a tablettát, stb. Vagy lehet rohangálni abortuszra.


A férfi a saját életét könnyítené meg a vazektómiával: egyrészt biztosra mehet, másrészt a nőnek azt kell elfogadnia, hogy neki nem lehet gyereke. Nem kell azt se elmondania, hogy miért.

De lefogadom, hogy ennyire azért mégse "semmiképpen nem akar".

2017. okt. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én így voltam a volt férjemmel, mert nagyon szerettem. Aztán amikor a házasságunk megromlott, akkor ő nélkülem hozott egy döntést és egy békülés alkalmával (előtte fél évig nem volt szex) elment bennem. Dühös voltam rá, mert addigra már tudtam, hogy vele nem is akarok gyereket,de túlságosan depressziós voltam, hogy meghozzam a végső lépést. Elsőre teherbe estem, pedig naptár szerint nem is lehetett volna. Nem értek egyet az abortusszal, megtartottuk a babát, imádom a lányomat annak ellenére, hogy a terhességemet is végig bőgtem mert tudtam hogy egyedülálló anya lesz belőlem a végén. A volt férjem ugyanis meggondolta magát amikor már ugye késő volt. Addig tartott a lelkesedés.

Így lettem egyedülálló anya, 37 évesen váltam el, most negyven vagyok, a lányom 7 éves. Mindig kettőt szerettem volna, néha rámtör a rossz érzés, hogy sosem lesz már másik, sosem lesz már családunk, én nem ezt akartam és nem így....de nagyon szeretem a lányomat és ez erőt ad. Buta voltam hogy nem váltam el hamarabb, talán találkoztam volna valakivel és mással lehetett volna gyerekem, de utólag már könnyebb okosnak lenni. No meg én még abban hittem hogy inkább javítsuk meg mint hogy kidobjuk ami nem működik....de ez nem mindig van így.

2017. okt. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Elvetettem egy babát, mert a párom nem akarta. (8 éves kapcsolatban) Érzelmileg nézve megbántam. Logikusan nézve nem. Családot szeretnék, nem pusztán gyereket.

"Most nem alkalmas, nincs rá pénz, majd pár év mulva ha lesz ez és ez, stb..." Igaza volt, de nem döntött volna azért nyomorba minket az a gyerek.

Azt hiszem nem jó partnerem van. Az ilyesmiről nem lehet csak úgy lemondani.

2017. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!