Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen az a nő, akit eljegyezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő, akit eljegyeznél? Humoros, intelligens, vonzó nőket kedvelik a férfiak, ha általánosítunk. Mi kell még szerintezek?

Figyelt kérdés

Milyen külső belső és anyagi dolgokat(pl. Ne keressen többet nálad) vártok el egy nőtől, akitől később akár gyereket szeretnétek?

Kort is légyszi 😃



2018. jún. 6. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%
Elado , szereny , bajos alap foku muveltseg
2018. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25fv
2018. jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ezt így nehéz megmondani. Lehet írni tulajdonságokat de felesleges. A személyiség általában egyedi és nem a másik bizonyos tulajdonságaiba hanem ezek összességébe és a személyiségébe szeretünk bele. Eljegyezni meg nyilván azt jegyezzük el.
2018. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

milyen érdekes a hűség le maradt de az anyagiak bekerült a lehetőségek közé.


Asszem ma már elég lesz a gyík-ból mert kajak nem a nőktől hanem a kommentektől fogok becsavarodni.


Kedves kérdező az illetőnek fogjon meg a személyisége és legyen hűséges..olyan tűzön vízen át..Az anyagiak nem érdekelnek bááár ha megkeresi a fizetésem 3x akkor nem fogok dolgozni többet :D és nem frusztráció miatt de úgy érzem abból a pénzből bőven még el lennénk még +3 gyerekkel is :D szóval fölösleges..ez persze arra is igaz ha én elérem a saját fizum 3xosát neki se kell.

2018. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves, ragaszkodó, odaadó, izgalmas, humoros, játékos, fantáziadús, hűséges, gyermekien naiv, kíváncsi, olvasott, tanult, művelt, sportot kedvelő pl. futó, bicikliző, túrázó, szenvedélyes, alkalmazkodó, intellektuális, romantikus, türelmes hozzám, gondoskodó, érzelmes, támogató stb. Azt hiszem, ismerek egy ilyen nőt, csak elszúrtam nagyon. 😞
2018. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:

Olyan nő nincs akit mèg 1X eljegyeznék.


Az első feleségem a rokonság nyomására, a másodikat zsarolás hatására (rá is faragott) jegyeztem el.


Bár ha valaki megdobna pàr milkával (nem csoki), akkor eljátszanám a kedvé

2018. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 peca1000 ***** válasza:
0%

Olyan nő nincs akit mèg 1X eljegyeznék.


Az első feleségem a rokonság nyomására, a másodikat zsarolás hatására (rá is faragott) jegyeztem el.


Bár ha valaki megdobna pàr milkával (nem csoki), akkor eljátszanám a kedvéért. Kiteheti Facebook-ra, Instára stb.


Később úgysem veszem el :)

2018. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudjon főzni paprikás krumplit. Ez a legfontosabb kritérium.
2018. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#5 kommentelő- hogy lehet valaki gyernekien naiv,művelt, okos és zanult is mellette? Kérlek mondj egy példát!


Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még!


A hűségről- dirket nem emeltem ki, de az belső tulajdonág

2018. jún. 7. 03:23
 10/12 anonim ***** válasza:
#4 de nagy anyagi hogy elado .. csak peldanak irtam , kozmunkas is lehet..
2018. jún. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!