Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Mennyire fontos számotokra, hogy egy férfi intelligens legyen?

Figyelt kérdés

Igen kreatív vagyok, remek a logikám és a problémamegoldó képességem. Ugyan a papír nem minden, kiemelném, hogy doktori fokozatot szereztem.


Mindemellett művelt és sokoldalú férfinak tartanak, jó társaságnak számítok.


28/F



2016. júl. 14. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
A kereseted írd ki ne a hablatyot.
2016. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem akarlak elkeseríteni, de ettől az önreklámtól nem leszel népszerűbb. Akik az intelligenciát részesítik előnyben, maguk is vannak annyira intelligensek, hogy furának találják, ha valaki a doktorátusát lobogtatja, mint vonzalomkeltésre alkalmas tárgyat.

Én is férfi vagyok, szóval nem nekem szólt a kérdés, csak nem bírtam szó nélkül.

2016. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem fontos hogy tarsasagban tudjak megjelenni vele es tudjak beszelgetni vele mindenrol ami erdekel.
2016. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A "reklámszöveget" tudatosan írtam, hogy elkerüljem a trollok válaszát.
2016. júl. 14. 15:54
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nagyon fontos az intelligencia,volt párom pl. Sokkal jobban alattam volt, emiatt sokszor égtem vele nyilvános helyen,ráadásul ő is tudta , hogy alattam van ,így mindent megtett,hogy lenyomhasson maga alá ami persze nem volt sikeres. Tehát nem a diploma a lényeg,hanem hogy közel azonos szintbe legyen a két fél.
2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez mind semmit nem jelent, ha nem tudunk beszélgetni, szóval nekem az a fontos, hogy hasonló szinten legyünk, és hasonló dinamikával éljünk.
2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Azt is mondhatnám, hogy a legfontosabb, és mondom is. Egyébként nagyon maximalista vagyok, de ha valakinek az érzelmi intelligenciája hasonló mint az enyém, akkor szinte minden mást elnézek. Szval nálam ez az elsőszámú feltétel. 17L
2016. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Számomra az a legfontosabb persze ha mellette nem egy beképzelt barom az illetõ. Legyen intelligens de hagyjon engem is érvényesülni.
2016. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon is fontos!

Hülyékkel senki nem akar összejönni.

2016. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Fontos hogy okos legyen (nem feltetlenul lexikalisan), es ne legyen ra jellemzo az okos pasik bekepzeltsege.


7# Persze te majd tomi fiu felhasznalonevvel lany vagy... :D

2016. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!