Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek egyetemistával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek egyetemistával?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy merült fel bennem, hogy esetleg nem? Hol itt a logika?
2018. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Benned*
2018. jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok vele a probléma, kevésbé lehet tervezni, elég kötött az ideje, kollégium, stb stb
2018. jún. 14. 10:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemista, diplomás, volt három, soha többé, még ha nőt sem látok az életbe ezután, akkor sem.
2018. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Mi történt?
2018. jún. 14. 10:09
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem részletkérdés ha szimpatikus. Barátnőm is egyetemista volt, már otthagyta és már a menyasszonyom.

Hétvége mindig szabad, mindig együtt töltöttük kivéve vizsga időszak de ott is max 2 hét telt el tali nélkül és ki lehetett bírni. Hétvégén meg pótoltuk az együtt töltött időt, ehhez persze az kell, hogy a másik fél se dolgozzon hétvégén.

2018. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, a barátom kezdett velem éa három éve együtt vagyunk. Szeretem, hogy támogat, nem önző és megérti, hogy a tanulás most az első (egyébként én meg pont ezért nem kezdenék nem diplomás férfival, mert ők ezt nem képesek elfogadni, hogy ha vizsgaidőszak vam, akkor tanulnom kell). Három éve jól működik, pedig tanultam egy évet másik városban is. Érdekes, valahogy mégis meg tudjuk oldani az együttlétet.
2018. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
#7 Egyetértek, én is egyetemista vagyok és szintén csak egyetemistával/diplomással kezdenék, egyrészt mert megértik a helyzetet, másrészt ne legyen már nálam képzetlenebb a párom, nem akarok valakit, aki csak visszahúz. Amúgy nekem eddig soha nem mondta senki, hogy azért ne kezdene velem, mert egyetemre járok. Ilyenre inkább büszkének kéne lenni, nem..? :D
2018. jún. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

#4 Mi történt?

Hosszú. Nem az idő. Nekem is van, hogy el kell tűnni felkészülni új dolgokból, vizsgák. Inkább, az emberi oldala.Viselkedés, gondolkodás.

2018. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Igaz lehet :)
2018. jún. 14. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!