Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok a haverom exébe, ti mihez kezdenétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akivel 10 éve ismerjük egymást, gyakorlatilag szinte mindent tudunk egymásról, mondjuk, hogy barátok voltunk. Neki volt egy nagy szerelme, akit nagyon nehezen tudott elfelejteni, talán a mai napig sem sikerült neki. A sors úgy hozta, hogy ez a csaj másodállásban elkezdett edzősködni, és mivel én szerettem volna egy kicsit belerázódni a konditerem világába, ezért megkerestem így barátilag, hogy vállalna-e. Már az előzetes egyeztetések ilyen sokáig húzódó beszélgetésekbe csaptak át, de nem volt semmi kirívó, aztán belecsaptunk a közös munkába. Talán 6 hétig edzettem vele, aztán a főállása miatt fel kellett adnia kuncsaftokat, bár érdekes, hogy megint csinálja. Én nagyon nem kerestem, mert éreztem, hogy ez így nem lesz jó, túl nagy az összhang, el fog pattanni a húr, de ő meg néha írt nekem. Nem volt ezekben a beszélgetésekben semmi különös, ártatlan dolgokról volt szó, a közös "barátunk" miatt mindig ott volt egy érezhető fal, meg közben Ő egy friss szakítás után is volt, szóval gondoltam, hogy jólesik neki, hogy valaki kedves hozzá, nincs ebben még semmi. Nem beszéltünk egy ideje, aztán a névnapom miatt írt, és úgy alakult, hogy egy koncerten kötöttünk ki, mert nem akart egyedül bulizni, szóval elkísértem. Ennek az lett a végkifejlete, hogy az ágyamban találtuk magunkat, de még ott sem történt semmi, csak közös alvás, meg néhány félreérthetetlen érintés. Azóta én viszont nem tudom kiverni a fejemből, egyszerűen megbolondulok, szóval minden így felszakadt bennem, és megőrülök, ha csak rá gondolok. Ezt a tudtára is adtam finoman, de aztán kikötöttem neki, hogy nehogy reagáljon bármit is, mert beugrott, hogy jézusom, mi az istent csinálok én? Ti mit tennétek a helyemben? Voltatok már ilyen szituban? Sosem gondoltam volna, hogy ilyenbe keveredek... Az említett haveromnak most van egy boldog párkapcsolata, de ez nyilván nem azt jelenti, hogy jó szemmel nézné, ha az exével kevernék...
2018. márc. 17. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen szituáció alakul, azt az élet hozza, nyilván se te sem a csaj nem kicseszésből teszi.

Egyszerűen van úgy, hogy így alakul, sőt, nagyobb az esély, hogy így alakul.

Nyilván rosszul eshetne ez a barátodnak, de az életünket azt nem mindig mi írjuk.

Sosem komáltam ezt az exem volt és akkor senki soha hozzá ne érjen már az ismerői körömből dolgot.

Baromság...

2018. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a tudtára is adtam finoman, de aztán kikötöttem neki, hogy nehogy reagáljon bármit is...


itt cseszted el.

odavagy érte, elmondod neki, de szinte megtiltod, hogy ő is elmondja, mit érez.


ez nem okés.


egyenlőtlenek a hatalmi viszonyok.


te kommunikáltad, kifejezted az érzéseidet, neki nem hagyod.


akkor edd meg, amit főztél.

2018. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!