Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40+ éveseket kérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40+ éveseket kérdezem elsősorban. Szoktatok még a legelső nagy szerelmetekkel álmodni?

Figyelt kérdés

Általában ezen mindenki 10 és 20 éves kora között túl esik. A kérdésben megjelölt korosztályt kérdezném (akiknek esetleg van már felesége/férje, komolyabb kapcsolata), ti szoktatok még a legelső nagy szerelmetekkel álmodni?

Ha igen, akkor milyen érzés? Rossz? Kellemes? Felemelő? Nosztalgikus?


Elgondolkodtam, hogy ha én is pl. 50 évesen feleséggel és gyerekekkel egyszer azt álmodom, hogy újra az első nagy szerelmemmel vagyok, vagy szerepel az álmomban, akkor vajon kellemes érzés lesz-e, vagy vált-e ki belőlem valami féle vágyakozást iránta vagy sem...


Ezért kérdezném a tapasztaltabb embereket! :) kort, nemet írjatok



2018. jún. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tekintettel arra h az elso szerelmem az exferjem es gyermekeim apja,igy az elmult majd'20evben napi majd heti kapcsolatban voltunk es maradtunk is, szamomra nem meglepo ha neha vele almodok. Az inkabb ha almomban nem letezik a jelenlegi parom /nem vagyok tudataban h foglalt vagyok es megelem uazt a mely szerelmet az exszel mint amilyen szep volt az elejen. De ez pl az elmult 5evben 1szer tortent meg.Szep emlek es jo erzes h almomban visszaemlekezett a szivem,reggel viszont kicsit buntudatos,amikor a masik mellettem ram mosolyog.De ez csak egy alom,nem gondoltam tul.
2018. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem álmodtam vele még soha az elmúlt 25 évben. A szakítás után még pár évig álmodtam vele, de aztán a férjem és a gyermekeim kapták a főszerepet, lezártam teljesen, még álmomban sem jön elő. Mondjuk a mostani énjével nem is szeretnék, pocakos lett, kopaszodó, pedig sportoló volt, ill. a többi kis nüanszot meg le sem írom. :)
2018. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még!:)
2018. jún. 14. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első és egyetlen szerelmemmel hàzasodtam össze, és elég gyakran szoktam vele àlmodni. :) Egyébként nem első kapcsolat, volt előtte pàr pasim, fellàngolàsok, de szerelmet senki màs irànt nem éreztem. Ő különleges. 32/N, 8 éve együtt.
2018. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen volt hogy róla álmodtam és jó volt de mivel az exem volt így rossz érzéssel tölt el hogy ilyen csúnya vége lett !

f

2018. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!