Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult viszony volt kettőnk között, együtt voltunk, de nem nagyon működött. Nagy szerelem volt, de elég nehéz természete van. Véget ért, évek teltek el.

Aztán újra egymásra találtunk, de nem vagyunk együtt hivatalosan. Jól kijövünk, jó minden. Viszont ez a párkapcsolaton kívüli szex nekem nem igazán jó. Nem tudom, hova vezet ez köztünk, valószínűleg sehová, x idő, aztán vége lesz. Vele nem is menne nekem a párkapcsolat. Bár mégis vele érzem a legjobban magam.


Nektek volt már ilyen? Mi lett a vége?


2018. jún. 16. 17:13
 1/3 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Volt, hát nem éppen örök életre szóló házasság lett belőle.
2018. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy sehova sem vezet és hogy még mennyi időt akarsz rá pazarolni az életedből... Én nem tenném újra. Hány évesek vagytok?
2018. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elég idős ahhoz, hogy komolyabb dolgokat akarjak. Húszas évek vége. Ugyanakkor lehetne mondani, hogy ez sima szexkapcsolat, de mégsem érzem annak. Vagy nem teljesen. Olyan mintha lenne egy legjobb barátod, aki mellett önmagad vagy teljesen,és nekem ez hiányzott az előző párkapcsolataimból.Velük nem kerültünk olyan közel egymáshoz, pedig most több éves kapcsolatokról beszélek. Plusz van vonzalom. Ez miatt nem nagyon tudtam (még )abbahagyni.
2018. jún. 16. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!