Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez tényleg olyan elítélendő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg olyan elítélendő, felelőtlen dolog lenne?

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja vagyunk együtt én 22 éves vagyok, ő 42, 3 hónapja együtt is élünk nagyon jól megvagyunk. Egy helyen dolgozunk és együtt már több, mint 1 éve,szóval úgy érzem, hogy, azért ismerem, mert 0-24-ben együtt vagyunk és sosem volt konfliktusunk, sem a munkahelyen, sem a magánéletünkben. Harmonikus a kapcsolatunk a korkülönbség ellenére is. Szóval az a lényeg, hogy úgy döntöttünk, hogy gyereket vállalunk, de mindenhonnan csak a rosszat kapjuk, leginkább én főleg a korkülönbség miatt és mindenki szerint korai. Szerintünk nem az, és szeretnénk babát, de azt is szeretnénk, hogy a gyereknek legyenek majd nagyszülei, dédszülei. Ebben az esetben mit kéne tennünk? Majd megbékélnek a helyzettel előbb utóbb? Komolyan ekkora felelőtlenség lenne gyereket vállalni, úgy, hogy a kapcsolat nagyon jó és igazából minden adott, ahhoz, hogy egy gyereket feltudjunk nevelni?
2018. máj. 17. 01:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Neki van gyereke?
2018. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

5, azaz ÖT hónap után akartok gyereket vállalni? Még egy OKJ képzés is tovább tart, nemhogy egy másik ember megismerése!

Valóban minden adott a gyerekhez, csak 2 érett gondolkodású szülő nem.

2018. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

Ez kamu.


Nem hiszem, hogy 90-es IQ felett bárkinek magyarázni kéne, hogy mik a veszélyei a gyerekvállalásnak 5 hónap után. A korkülönbség mindegy is...

2018. máj. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy 22 éves lánynak; bocsi, nem veled van a bajom, de nálam egy nő kb 25 felett kezdődik; szóval egy ilyen idős lánynak még nem hiszem, hogy a gyerek vállaláson kellene gondolkodnia.

És hidd el, hogy a korkülönbség is kihatna a kapcsolatotokra idővel. Eleve gondolj arra, hogy a gyerekednek milyen jövője lenne? Főleg úgy, hogy már alapból milyen a mai fiatalság.

Vagy talán szeretnél egy lelki sérült kisfiú/kislány anyukája lenni?

Persze, hogy akar gyereket (fajfenntartás végett), hogy nyomot hagyjon. De annyira még se lehet jó ember, ha ennyi idősen egyedül van és nem kellett a saját korosztályának. Szóval ott van a hapsival is valami.

De mindegy, majd hogy fog tetszeni, ha a gyereked állandóan úgy jön haza a suliból, hogy anya, már megint azzal piszkáltak a suliban, hogy a nagypapa nevel.

Pláne mi lesz veled, ha esetleg nem éli meg a 60-at? Te meg élsz vagy 80 éves korodig?

5 hónapos kapcsolatba kár gyereket szülni MERT NEM IS ISMERED IGAZÁN. 5 hónap az semmi egy kapcsolatban.

Min együtt kéne lenni 3-4 évig, hogy igen is tud, hogy megérett e egy gyerek a kapcsolatba, vagy sem.

Nekem ez a véleményem, még ha le is pontoztok.

2018. máj. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Első:nincsen gyereke, de mindig is szeretett volna

Második: nem 5 hónapja ismerem, de látom a szövegértéssel problémák vannak

2018. máj. 17. 02:20
 6/36 A kérdező kommentje:
Negyedik: elfogadom a véleményedet és van, amiben igazad van. A pasival semmi gond nincsen volt hosszútávú kapcsolata előttem, (10 év) csak sajnos nem jött össze a gyerek és a nő nem volt megelégedett a keresetével, így inkább szépen elváltak egymástól.
2018. máj. 17. 02:25
 7/36 anonim ***** válasza:
63%

De neked is :) Attól mert ti "jól érzitek magatokat így", még a gyerek lelkivilága rá fog menni később.

És a mai fiatalok csak egyre rosszabbak.

Így is ma már a legtöbb szülő azt hajtogatja a gyerekének, hogy egykorúval legyenek együtt, bla-bla-bla és hogy mennyire undorító az, ha valaki sokakkal idősebbel van együtt... a gyerekek ezt nem fogják fel.

És lehet nem ti, de a gyereket fogja bánni az egészet.

2018. máj. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Uhhh.. bocsi, már éjszaka van és fáradt vagyok nagyon... :/.. azt hittem engem támadtál le :D, meg hogy én voltam a kettes hozzá szóló xd.. bocsi.
2018. máj. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Vannak a környezetemben olyan családtagok párok, akiknek bejött. Nagyapám és nagymamám között is van 20 év, nagyapám most 83 mama 63 és tökéletesen megvannak. A lányuk 2 hónap után ment hozzá a férjéhez és, amikor már 5 hónapja együtt voltak, már terhes volt tökéletesen megvannak a férjével már 3 éve és van egy nagyon szép kisfiuk.
2018. máj. 17. 02:29
 10/36 anonim ***** válasza:
98%
Nem a második vagyok, de kit érdekel, hogy a munkatársad? Attól még nem ismered, csak 5 hónapja kezded (!) megismerni. Jézus ereje, lehet mégsem kamu, ennyire nem vagy képben :-(
2018. máj. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!