Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni az ilyen fajta szerelemmel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit elképesztően szeretek, de nem csak a "hagyományos" értelmében a szerelemnek. Egyszerre szeretem és vonzódom hozzá testileg mint nő, másrészt olykor egyfajta "anyai" érzéseim is vannak az irányában, de néha meg épp ellenkezőleg, mintha ő lenne nekem olyan, mint egy védelmező apafigura. Nagyon furcsa, ilyen helyzetben még nem voltam. Úgy érzem, mindenféle módon szeretem, ahogy egy nő szerethet egy férfit, ill. egy ember egy másikat. Ráadásul, a legtöbb ember nem is érti, mi tetszik benne, mert a szó általános értelmében nem jóképű, görnyedt, kancsal stb., mégsem vonzódtam még így soha senkihez. És nem fellángolás, mert már évek óta tart, a szívem valami embertelen tempóban tud dobogni, ha a közelembe kerül, a lábam is már volt, hogy remegett... Egyedül barátként nem tudok rá tekinteni, ami viszont nagy baj. Ő amúgy nem is viszonozza az érzéseimet, látszólag teljesen közömbös vagyok a számára. Csak nem értem, hogyan működhet a kémia ennyire egyoldalúan...

Mit kezdjek egy ilyen helyzettel? Már 3 éve hidegen hagy minden más férfi. De csak nem telhet el az életem úgy, hogy csak elképzelem a boldogságot... Mit tudok tenni? Köszönöm annak, aki végigolvasta. :)


2018. jún. 17. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Tud ő erről, az érzéseidről? Vagy csak titkon reménykedsz, mint sokan mások, hát ha „lebuksz” előtte és viszonzásra kerül? Hogy mit tegyél? Ha az élethelyzete engedi (pl. egyedülálló), egyszer csak öleld magadhoz és csókold meg hosszasan. Nincs idő morfondírozni az életben, hogy mi lett volna, ha? Hm...de szeretnék én ennek a fickónak a helyében lenni, hogy így érezzen, rajongjon értem újra egy nő. :)
2018. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, létezhet hogy ennyire egyoldalú.
2018. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keress mást, így csak magad teszed tönkre.
2018. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék "lebukni" előtte, mert minek hozzam kellemetlen helyzetbe... Tudtommal egy furcsa párkapcsolat-szerű szeretői kapcsolatban van (a nő sokkal idősebb nála, nem is nyíltan felvállalt).


Azt tudom, hogy mást kellene keresnem, de pont azért vagyok kétségbeesve, mert évek óta nem érdekel senki más. Sőt, taszít is a gondolat, hogy valaki mással legyek, helyette. És nem értem, hogy mi a franc ez és mi segíthetne ebben a helyzetben.

2018. jún. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!