Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kaszanova fiu megtud-e valtozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaszanova fiu megtud-e valtozni aki allandoan csajokat hajtja, es hamar valtja a partnereit? Az ilyen fajta fiuknak lehetnek e melyebb erzelmei a futokalandokon kivul?

Figyelt kérdés

4eve tetszik egy fiu, de o csak is azt akarta tolem es soha nem sikerult egyedul engem megfektetnie, es nagyon csajozos alandoan hetente vagy naponta valtotta a baratnoit 4 even keresztul, az ilyenek meg fognak valtozni?

Most mar 26 eves a pali, es azt mondta hogy o megvaltozott , de neha meg utal a szexre , nem tudom hogy most ebbe belemenjek vagy se, honnan tudjam hogy komolyabba is lehetne -e es nem csak egy dolgot akarna .?



2018. jún. 5. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem változnak meg :D Csak azért mondja most, mert meg akar fektetni.
2018. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nincs azzal semmi baj ha egy 26 éves pasi utal a szexre!

Egyébként nagyot változni senki nem tud, de azért a kor előrehaladtával általában elmúlik a csak szex és más semmi állapot.

2018. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 NDSM ***** válasza:
96%
Az emberek változhatnak, de szerintem legyél óvatos. Teszteld a kitartását, szabj egy általad elég hosszúnak gondolt időszakot, amig nem lesz semmi. Ha olyan amilyen volt biztos, hogy lelép, de ha változott akkor belemegy. Igaz ebben az esetben is benne van, hogy máshova jár az igényeit kielégíteni. Szóval csak ésszel.
2018. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős! Hagyd a többi csajt azon izgulni milyen nemibetegséget szedtek össze tőle! Szard le az ilyet!
2018. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze megváltozik. Olyan igazas lesz mint az összes többi nőjének. Sok ezer éve ugyan így hisz sok milliárd nő :D
2018. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hogyha szerelmes lesz, 2-3 évig kb képes lehet kitartani, de mint tudjuk a rózsaszín ködös intenzív szerelem idővel csilalpodik...


NA most utána imádkozhatsz, hogy ne csábítsa el másik nő, vagy ő ne kezdjen ki senkivel..

Ha sikerül is így kihúzni évekig, jön majd a kapuzárási pánik, hogy ő többre vágiyk, meg még élni akar, nemcsak otthon lenni a családdal a tv-nél, és akkor fog újra elkezdeni qrvázni, vagyis nőzni.


Persze kivételek mindig vannak stbstb, de én nem próbálnék szembe emnni a falnak .. :)

N

2018. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Helyesen: "meg tud-e változni". A "meg" igekötő a "változni" igéhez tartozik, nem a "tud"-hoz.

A válasz pedig: nem. Most is csak meg akar dugni, de ezúttal meg is fog.

2018. jún. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mikor megismertem a barátomat nagyon bizalmatlan voltam úgy általában véve az emberekkel szemben, az előző barátomnak köszönhetően. Sosem kerestem kalandot és mikor a jelenlegi párommal találkoztam nagyon sokat beszélgettünk és én az elején tisztáztam, komolyat keresek. A válasza az volt ő is.


Telt múlt az idő elmeselt nekem mindent milyen is volt 3-4 évig. Őszinte volt nagyon is.


Bulik, csajok hajkurászása ment.. Hetente havonta más lány.. Elmondta nekem hogy igazából egyikhez se tudott igazán kötődni, nem volt szerelmes egyikbe sem így mikor 'megunta' hát tovabballt. Jött az újabb csaj és a többi. Elmondta egyiknek sem hazudott mindnek megmondta hogy csak szex ők meg belementek utána meg jött a sírás. De senkit nem csalt meg és mindig nyílt lapokkal játszott.


Na mindegy is a lényeg hogy hasonló volt mint az a srác akiről beszélsz.


Azt mondta elege lett ebből, komoly lányt akar akivel lehet tervezni akit szerethet és aki viszont szereti. Így indult a beszélgetés.


Én féltem tőle nyilván hátha beetetes... Éppen ezért sokáig nem is feküdtem le vele csak mikor már bíztam benne.


Nem csalódtam, azóta is együtt vagyunk már több mint egy éve úgy hogy előtte 16 évesen volt neki csak egy gyerekszerelme. A többi mind kaland volt. :)


Szerintem az emberek igenis tudnak komolyodni.


24N

2018. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"azóta is együtt vagyunk már több mint egy éve "


Már 2 kerek éve, Azta... :)

2018. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*Bocsánat, 1 (azaz egy) kerek éve, csak félreütöttem :D


24 évkörül ez már valóban teljesítmény :)


NA de nem leszek cinikus, nem rosszindulatból írom, csak valahol vicces, ha már ezt is piedesztálra emeljük, hogy "már 1 éve" megmaradt..

2018. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!