Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha néha még beszéltetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha még beszéltetek az exetekkel, de egy ideje nem és meglátjátok öt vkivel kézenfogva mit gondolnátok, hogyan éreznétek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Jó sz.rul, rettegek is tőle, hogy meglátom esetleg. De szerencsére nem egy kerületben lakunk, ezért talán megúszom, nyilván pár hónap múlva már nem fog érdekelni, csak addig ússzam meg.
2018. jún. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az ember csak abban az esetben erezheti magat szarul ha az exet massal latja, ha Te magad nem vagy boldog / nincs meg parod / nem vagy szerelmes / vagy pont hogy az vagy - az exbe.

Maskulonben imadom a kiscsajt, szerintem cuki ;).

2018. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálnám azt a nőt akit meglátok vele és reménykednék, hogy neki több esze lesz és menekül! Vagy abban reménykedek, hogy az exem rájött mekkora hülye volt, és azóta megváltozott.
2018. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok mindentől függ szerintem. Az én helyzetemben abszolút hidegen hagyna (8 éve vagyok kapcsolatban, 4 éve házasok vagyunk). Viszont el tudok képzelni olyan helyzetet amiben fájhat az illetőnek. Például, ha viszonylag friss szakítás után neki még érzelmei vannak, esetleg még reménykedett is.
2018. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én békében váltam el az exemtől, ha lenne új párja, örülnék, hogy boldog. Mellettem már nem volt az, ahogy én se voltam, de jó ember és nem akartunk soha rosszat egymásnak.
2018. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Izabella220 ***** válasza:
Biztos rosszul esne a büszjeségemnek,de viszont,próbálnék nem foglalkozni vele mivel már nem az én kezemet fogja annak oka van.
2018. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a helyzet, mint az 5ösnél.

Én örülnék neki és ebben a szituban érteném, hogy az új kapcsolata miatt nem beszélünk már, sajnálnám, de nyilván a barátnője a legfontosabb, szeretném, hogy boldog legyen vele. :)

2018. jún. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Örülnék, hogy talált valakit. Jó gyerek ő csak azok akikké váltunk már nem azok voltak akik egymásba szerettek. 21L
2018. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
komolyan sajnálnám a lányt. ha úgy van esküszöm meg is próbálnám figyelmeztetni mekkora egy utolsó mocskos undorító pszichopata emberrel van együtt, és hogy meneküljön amíg tud. az az ember egy csepp boldogságot nem érdemel.
2018. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülnék neki hogy ő is boldog, ahogy én is.
2018. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!