Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szakítanàtok a csajotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítanàtok a csajotokkal utàna megkeresnètek azt a màsik csajt aki tetszett nektek miközben kapcsolatban voltatok?

Figyelt kérdés
Ha megkeresnètek hogyan keresnètek vagy hogyan adnàtok a tudtàra, hogy “szabad a pàlya”?
2018. máj. 31. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ha elment a ló jöhet a szamár is?? Sehogy:)
2018. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy kapcsolat után egyedül kell lenni, nem beleugrani egy másik kapcsolatba, hogy "szabad vagyok, jöhetsz".
2018. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én felkerestem de akkor már elszállt magától.

Alapjáraton ma 15 évesen mindenki önbizalomhiányos. 16 evesen szépítkeznek. 17 évesen egoista nagypofájú talicskák lesznek...

A csaj 15 volt amikor belem zúgott de akkor más volt nekem. 17 éves korában már úgy viselkedett mint ha wgy istenség lenne aki az egből néz le rám...kellékek persze szokásosak...iphone karóra drága ruha vastag keretes ribi szemüveg stb.

Jánossomorján nagy ribizlik élnek

2018. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csaj helyében lennék, szerintem elküldenélek a halálba úgy helyből.


Mekkora bunkónak kell már lenni ehhez :D

2018. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!