Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy férfi nem tart többre egy rendes, szűz lányt, mint egy prostit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel alakulnak a dolgok, és voltunk együtt iszogatni egy nagyobb társasággal. Szóba került egyik lány ismerőse, aki régebben prosti volt, az összes srác megalázóan beszélt róla, kivéve ez a bizonyos, akivel ismerkedek. Ő kijelentette, hogy nem tiszteli jobban a szűzlányokat, nem tartja erkölcsösebbnek őket, és a gyakorlatban sem kezelne másképp egy ilyen lányt, ugyanolyan rendes lenne egy prostival is, ugyanúgy nőként kezelné. Szerinte teljesen másban rejlenek az emberi értékek, és semmi kivételezést nem kapta egy szűzies nő.

Közben a többi srác azt elemezte, hogy kézről kézre passzolnák a nők, és minden vágyukat kiélnék az ilyenen, hogy később a rendes barátnőn ne kelljen.


Én 21 éves lány vagyok és szűz, és sokat pityeregtem miután hazaértem, nem vagyok biztos benne, hogy akarok-e a sráctól még valamit, rettegek, hogy nem tisztelne és nem értékelne, pedig szerintem lenne mit, van bennem annyi, hogy ne feküdjek idegenek alá pénzért... De neki ez teljesen semmiség. :( Nagyon bánt.


Szerintetek?


2018. jún. 22. 21:37
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*nőT
2018. jún. 22. 21:40
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Kicsit túltoltad a szűz lány stílusát, máskor vedd lazábbra a kamukerdes karakterét.
2018. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Mert ugye a gonosz férfiak egy új lány előtt fogják ezt fejtegetni...pfff.
2018. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Ja, mert itt minden kamu, pláne ha nők írják ki. :) Mert egy nőt nem lehet bántani, itt mindig csak az alacsony és szerencsétlen srácok az áldozatok és minden abszurd történetük valóság. Nagyon szeretem ezt az oldalt, kár is kiírni bármit is.........
2018. jún. 22. 21:44
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem tűnik kamunak, és nekem pont ezzel a gondolkodással imponálna. Én akkor szakítanám meg az ismerkedést, ha bármilyen nőre olyat mondana, hogy kézről kézre adogatná és önző módon kiélné rajta minden vágyát. Undorító, amikor tárgyként kezelnek valakit, 0 tisztelettel. Egy prosti is ember, és nem biztos, hogy többet érsz nála emberileg.
2018. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%

A szüzesség csak egy állapot.

El kell fogadni, hogy mindig lesznek olyan emberek, akik másképpen vélekednek bizonyos dolgokról mint te.

Első lépésben ki is derült, hogy ő nem a te embered.

Lépj túl rajta, majd lesz olyan, aki értékelni fogja a szüzességedet!


Csak ne ess Bálint Emese szindrómába, mert azt viszont egy pasi sem fogja értékelni...

2018. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 radioheadyendremény ***** válasza:
87%
Nem értem, hogy mi bántót találtál ebben. Semmi rosszat nem mondott. Gondolom, félreértetted, és azt hiszed, a szűz lányokat is úgy kezeli, mint más a k...ákat, de én inkább úgy értelmezném, az alapján, amit írtál, hogy a prostikat se tartja feltétlenül elítélendő, rossz embereknek, és ebben egyet is értek vele.
2018. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%

"Közben a többi srác azt elemezte, hogy kézről kézre passzolnák a nők, és minden vágyukat kiélnék az ilyenen, hogy később a rendes barátnőn ne kelljen."


Hat ne hari, de a srac a normalis, nem a haverjai. Raadasul a prostival is csak azt lehet, amit vallal.


Kicsit tulertekeled a szuzesseged. Az csak egy allapot, nem erdem.

2018. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Nekem szimpatikus a pasi gondolkodása. Mindig olyan könnyen beszélünk a magas lóról. "Én biztos nem tenném meg..."

Szerintem becsülendő, hogy ő a saját benyomása alapján ítéli meg az embereket és nem a múltjuk vagy foglalkozásuk alapján.


Kevés ilyen ember van.

Ettől nem fogja nem értékelni a szüzességed, de nem ez alapján ítél meg, hanem hogy milyen ember vagy.

2018. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nagy a különbség aközött, hogy egyenrangú embernek tekint egy prostit és egy szűzlányt és aközött, hogy a szűzlányt megalázza és megveti míg a prostit nem. Szerintem ezt beszéld meg vele, hogy pontosan mire gondol.


(Szerintem amúgy az elsőre, ami bizonyos értelemben még dicséretes is lehet. Mert én speciel nem tudok elnéző lenni az olyan prostikkal, akik nem kényszerből, hanem pusztán "okosba", egzisztenciális rongyrázás okán prostik.)

2018. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!