Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok két év kapcsolat után elmondaná, hogy ti voltatok neki az elsők?

Figyelt kérdés
Azt gondolná, hogy veszett fejsze, mert nem éltem ki magam. Bár ez egyáltalán nem igaz nincs szükségem másra. Aműgy féltékeny típus a barátnőm...

2014. okt. 23. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Am 24 vagyok párom meg 27...
2014. okt. 23. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyesmi ne derüljön ki már az ismerkedés alatt, csak két év kapcsolat után.
2014. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon felhúznám magam, mert hazudott, átvert. Lehet el sem kezdem a kapcsolatot, ha ezt tudom, többek közt a fent említett okok miatt...
2014. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Pont az ilyen hülye gondolkodás miatt van az, hogy "ciki" szűnek lenni, meg a többi baromság. Mikor értitek már meg, hogy nem kell mindenkinek "kiélnie" magát, meg ez a sok baromság, ami a filmekből árad? Komolyan mondom az eszem megáll... -_-'
2014. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod, kedves utolsó, az ember szereti a lehetőségeihez igazítani az elveit. Elhiheted, hogy aki elég vonzó és elég tökös, az ki is éli magát. És hidd el, nem ördögtől való cselekedet ez. A szerelmet és a szexet is tanulni kell, aztán e tudás birtokában megtalálni az igazit, akinek ekképpen azt tudjuk nyújtani, amit szeretnénk: a legjobbat.
2014. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amin az előttem lévők írnak az tulajdonképp egy paradoxon.

- Ha ezt tudom az elején, nem kezdek neki.

Akkor az a két év sem lenne magyarul. De mivel két éve együtt vagyunk, ezért tulajdonképpen a 'nem volt még senkije - előítéletek tömege' megdől. Ez nyilván elég kellemetlen.

De sok ilyen példa van, hogy mondjuk van tesz egy rasszista megjegyzést, az egyik kedves ismerőse jelenlétében, vagy hosszasan taglalja a véleményét, ideológiáját, elveit, majd a másik közli, türelmesen végig hallgatva - amúgy én is az vagyok. Ilyenkor jön a bocsánat kérés, és hát igen, de te olyan más vagy, meg kivétel, nem is úgy gondoltam...

Az elvek gyökerüktől, múltjukból fakadóan lehetnek teljesen torzító hatással is az életünkre. Nem feltétlen az jár jobban, akinek mennyiségben több kapcsolata volt, mint akinek egy volt csak, de az tartalmas, és minőségibb, dúsabb tapasztalatokat adó.


Dehogy a kérdése válaszoljak, attól függ az elején ezt nem került szóba, vagy ellentétesen hazudtál. És nem csak a hazudót kell kérdőre vonni, mert ha valaki nem őszinte, annak mindig meg van az oka. Tehát hallottál mondjuk előtte tőle esetleg megjegyzéseket, hogy ő aztán sose állna olyan fiúval össze...vagy ami nem ritka, hogy cikinek éled meg, hogy nem volt még senkid, és ezért eltitkoltad. A kérdés inkább az, ez elől a lány elől mért titkoltad ezt el.


A kiélés fogalmáról pedig attól függ mi a véleménye.

2014. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!