Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak az érdekel hogy szép gyerekeim legyenek?

Figyelt kérdés
Én is szépnek tartom magam de bevallom zavar hogy ..rögtön ezt nézem meg egy férfiban. Csak az érdekel hogy a gyermekeim szépek legyenek , én felnevelném egyedül is nem érdekel milyen ember ,az sem ha véget érne rögtön a kapcsolatunk

2018. jún. 24. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

"én felnevelném egyedül is nem érdekel milyen ember ,az sem ha véget érne rögtön a kapcsolatunk"


Mert hát az ugye mit számít, hogy a gyereknek esl. apára is szüksége lenne...

2018. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%
Te ne vállalj gyereket. Nem lehetsz ennyire önző és felszínes, hogy egy gyerek nőjön fel nyomorban és csonka családban, neked mindegy, csak szép legyen. Megsúgom, te sem leszel mindig szép, meg fogsz öregedni és sokra mész vele, hogy szép voltál, egyedül a gyerekeddel a nyakadban.
2018. jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Kérlek szépen, külföldi spermabankba ellatogatsz és meg is van oldva.
2018. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

Akkor jól nézd meg a kiszemelted szüleit és nagyszüleit is és még akkor sem zártad ki, hogy valamelyik recesszív gén esetleg megtréfálhat.


Amúgy a gondolkodásod valamennyire tényleg ijesztő; ha csak gyerek kell, akkor irány a spermabank, ott lehet válogatni!

2018. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%
Én megértelek. Bár nem akarok gyereket, de nem értem, hogy lehetnek egyes szülők ilyen gonoszak. Olyan randa kobold gyerekekkel van tele a facebook is.
2018. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Azért, mert téged sem az eszedért szeretnek.
2018. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Szép szülőknek rondai gyerekei születnek, ez tény. Ha esélyt akarsz szép gyerekekre akkor egy olyan ronda férfitól kell azt várnod mint amilyen én is vagyok.
2018. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Ismerős házaspár, a nő babaarcú, a férfi markáns férfias, szép emberek. A lányuk az apjukra ütött. Jó ronda.
2018. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Jó emberek legyenek. Ennek kéne legfontosabbnak lennie.

Te nem tudsz nevelni, csak életben tartani. Ne keverd e két fogalmat.

2018. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
megfigyeltem, hogy a nem túl szépeknek sokkal szebbek a gyerekei :P
2018. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!