Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok jobban törekednétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok jobban törekednétek ha azt látnátok hogy a kiszemelt fiú elkezdett ismerkedni más lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem akartál a fiúval együtt lenni, mert nem álltál még készen, de szeretnél vele lenni, csak időre van még szükséged. Látod, hogy a fiú elkezdett ismerkedni más lánnyal, ami téged nagyon szarul érint, mert szereted a fiút.

Elkezdenél törekedni, hogy téged válasszon más helyett?


2018. jún. 30. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem én inkabb kiszálnék az egészből. Ha mással ismerkedik nyilván nem szeret annyira engem, hogy értem küzdjön ami azt jelenti ha vele lennek és jönne jobb is otthagyna.
2018. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Jobban lemondanék a fiúról.
2018. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném nem lenne időre szükségem,örömmel lennék Vele. Számomra olyan,mintha korábban nem kellett volna Neked,de mivel más után nézett,ezért most mégis kellene.
2018. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ellenkezője. Elkezdenék azon törekedni, h minél előbb továbblépjek, elfelejtsem. Ha, mással ismerkedik, akkor én nem kellek igazán mégsem.
2018. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kiszállnék az egészből, lemondanám. És ez fordítva is így van.

Ha egy lány más palira teper, közbe veled is kavar akkor abból is kiszállok.


22/F.

2018. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem ez számomra pont azt jelentené, hogy meggondolta magát és már nem akar tőlem semmit, hanem inkább a másik lánnyal vannak tervei. Úgyhogy annyiban is hagynám a dolgot és elfelejteném. Biztos nem jutna eszembe, hogy most teperjek vagy ilyesmi, szerintem nem lenne semmi értelme max. hülyét csinálnék magamból. Én nem bírom az ilyen "játszmákat", szerintem nincs is semmi értelme.
2018. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem is kiabranditana.
2018. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalam nincs ilyen keszen allas. Ha tetszik,akkor osszejovok vele ,ha nem nem befolyasol semmilyen korulmeny. N
2018. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem, velem is pont fordítva lenne. mostanában volt is ilyen. nekem van barátom, és megismerkedtem valakivel, akivel kölcsönösen nagyon erős vonzalom alakult ki köztünk, és nagyon gyorsan. Én mondtam neki, hogy várjon, mert nekem időre van szükségem, hogy ezt rendbe tegyem, mivel ugye nem fogom megcsalni a barátomat, de nyilván egy pár éves kapcsolatot nem dobok oda csak úgy egy hirtelen ismerkedés kapcsán. De nekem csak pár napra lett volna szükségem, hogy tényleg megbizonyosodjak a dologról, meg lezárjam a régi kapcsolatot.De már hallottam pár nap után, hogy az új fiú másnak is udvarol- hát ennyit nem tudott várni, hogy normálisan lezárjam az előző kapcsolatomat. szóval új fiú azonnal kuka. Ennyi.

Aki ennyit nem tud várni komolyan, akinek pár nap is sok, arról ennyit.

2018. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!