Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek általában azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek általában azzal jönnek össze, akibe tényleg szerelmesek, vagy akit csak megkaphatnak?

Figyelt kérdés
Én soha nem kaphattam meg azt, akire vágytam... de bezzeg, ha olyannal kezdenék ki, aki nem kell, azt megkapnám... Nem egy barátnőm lehetett volna már, de egyikkel sem jöttem össze, mert nem ő volt az, akire vágytam, akit szerettem. Ez másoknál általánosságban véve hogy van?

2018. márc. 17. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Én nem érem be a "csak megkaphatom"-mal. Azért vagyok együtt a párommal, mert szeretem. Ha nem éreztem volna ezt, akkor elutasítottam volna.

Nem élek én ezer évig. Arra szentelem az időm, akivel valóban jó lenni.

2018. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát vagy abba is beleszerethetsz, akit megkaptál
2018. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az már szerintem nem az igazi. Inkább nyomorultul és vesztesnek érezném magam akkor :-/
2018. márc. 17. 20:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok. Aki nekem kéne, annak én nem. De nem arról van szó, hogy túl magasra tenném a mércét és emiatt, semmiben sem különbek, mint azok, akik meg velem akarnának lenni, de én velük nem, mármint külsőre, anyagilag is nagyjából egy szinten vannak. Mégis valamiért folyton ez van, aki igazán megfog és nekem kéne, annak én nem annyira, és fordítva.


Ettől függetlenül csak azzal jönnék össze, akibe szerelmes vagyok :D

2018. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én csak azzal jövök meg jönnék össze, akibe szerelmes vagyok.
2018. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5: +1
2018. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pacsi!
2018. márc. 17. 22:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha körülnézek, azt látom, hogy az emberek általában azzal jönnek össze, akivel könnyű összejönni. Akire várni kell, az nem érdekes, aki vár hűségesen, az sem érdekes. Nem ismerek senkit, aki azzal van, akit szeret, és sajnos én sem érdeklem azt, akit szeretek.
2018. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:(
2018. márc. 18. 12:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Is-is
2018. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!