Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti észreveszitek, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észreveszitek, hogyha egy fiú/lány (az ellenkező nemből) a szájatokat nézi? És ennek van bármiféle jelentősége?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha randizunk, akkor persze.

Ez az egyik jele annak, hogy vágyik arra, hogy megcsókold.

2018. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha egyébként nem randiztok?
2018. júl. 1. 15:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én idegen férfiaknak is szoktam nézni a száját. Na nem úgy mint egy elmebeteg, csak diszkréten, mert szeretem a szép, csókos ajkakat.
2018. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csókot akar a másik ha hosszabb ideig csinálja.


Én azonos neműek ajkait is megnézem néha, ha szép azért ha bizarr formája van azért. Nőknél már csak a rúzsok miatt is.

Mindenkinek megnézem a fogát is, szeretem a szép fogak látványát.

Ha zavarban vagyok akkor is hajlamos vagyok a másik száját nézni mert kerülöm a szemkontaktust, de közben mondjuk nem akarok semmit a 70 és halál közt lévő professzortól.

2018. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én saját magamon vettem észre, hogy a sráchoz akihez vonzódom, önkéntelenül is rápillantottam többször a szájára, amikor közel ülve beszélgettünk.. Azt hiszem ez ösztönös. Hogy ő észrevette-e/levágta-e hogy részemről van némi vonzalom, azt nem tudom.


Én szerintem nem veszem észre, csak ha több, mint egy pillantás az a pillantas.

2018. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mindenkinek a száját nézem, mert képtelen vagyok az emberek szemébe nézni, főleg közelről, mert annyira erőteljesnek érzem. nekem még senki sem jelezte, hogy ezt észrevennék. mindenesetre tehát nem biztos, hogy van jelentősége, nálam biztos, hogy nincs.
2018. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!