Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, észreveszitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, észreveszitek, ha egy srác folyamatosan titeket néz? És ha többször is hosszabban visszanéztek rá, akkor ismerkednétek is vele?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kb. milyen arányban minősül ez az itteni lányok részéről szemezésnek. Én így mentem oda a vonaton egy lányhoz, akivel egymásra néztünk, amikor felszállt, utána meg velem szemben ült le, csak az előttem lévő sorban és átellenben, tehát láthattuk egymást. Nagyjából egész úton őt néztem, ő közben elkezdett olvasni (vagy csak úgy tett?), de többször hosszasan egymás szemébe néztünk. Mondjuk nem mosolygott, semmi ilyesmi, félénkebbnek tűnt, de odamentem, és kellemesen csalódtam. Szóval lányok, ti észreveszitek az ilyen "bámulást", és ismerkedni is akartok-e?

2015. márc. 4. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen észre lehet venni, ha valaki bámul. A nők meg aztán mindent észrevesznek amúgy is. Ettől függetlenül nem biztos, hogy ismerkedni akar, de ez is változó. Ha mosolyog is, vagy tényleg gyakran/ hosszan néz, akkor feltehetően tetszik neki a dolog.
2015. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki zenéthallgat vagy olvas, az nem akar ismerkedni.

Tapasztalat

26F

2015. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez azért furcsa, mert megmondta a nevét, hol lakik, hol tanul, ő is érdeklődött irántam, ráadásul előtte el is mondtam neki, hogy szép és csinos lány, tehát akkor mégiscsak érdekelhettem. Csak nagyon halkan és visszafogottan beszélt, ebből gondolom, hogy félénkebb típus lehet.
2015. márc. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!