Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfifronton egy káosz most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfifronton egy káosz most az életem, ehhez szeretnék tanácsot kapni. Ti hogy másznátok ki ebből? (Lehetőleg úgy, hogy a megoldás ne csak a méltóságteljes visszavonulás legyen, hanem JÓL jöjjek ki belőle. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom nagyon röviden.

Van egy férfi az életemben, régről ismerem. Barátok, jó ismerősök vagyunk. De ennél kicsit azért több is van köztünk. Mindig is tetszett nekem, de sosem jöttünk össze. Viszont az idővel ez a tetszés szépen kifejlődött bennem, mivel mélyebben megismertem. Így beleszerettem. És neki sem voltam én csak egy lány a sok közül. Ő is megkedvelt, ahogy megismert. De benne ez más, mint bennem. Nem akar kapcsolatot. Én most már készen lennék rá, és vágyom is rá, hogy összejöjjünk. De ő nem. És nem bennem van a hiba. Egy alkalommal, mikor éjjel órákig beszélgettünk, ami azért nem gyakori, elmondta, hogy ő nem akar komolytalan párkapcsolatot. Ha egyszer összejön valakivel, akkor azt komolyan gondolná, hosszú távra tervezné. Viszont jelenleg nem érzi úgy, hogy bele tudna fogni egy komoly párkapcsolatba, most nem tud elköteleződni. De, és itt a lényeg, azt mondta, hogy ha most bevállalná hogy párkapcsolata lesz, akkor csak engem akarna, engem hódítana meg. Ez nagyon jól esett, nem mellesleg tudtam. Elmondta, mi mindent szeret bennem. De a lényeg ugyanaz volt: most nem áll készen kapcsolatra, nem akar elköteleződni.

Én pedig szerelmes vagyok ebbe a férfibe, egyszerűen beleszerettem, ez van. 1001 okom van szeretni. De nem vagyok az élete része. Elutazott, majdnem 3 hónapra, New Yorkba. Alig vártam, hogy majd újra lássam. Amikor beszéltem vele, mondta, tovább fog maradni. 4 hónap múlva láttam újra, elmentünk ketten moziba, meg kajálni. És akkor megtudtam, végül nem is maradt annyival tovább, csak 1-2 héttel. És addig meg csak nem volt itthon, hanem a Balatonon ismerősénél. Nem monda. Nem jött fel Pestre, hogy találkozzon velem. Megbántódtam rajta, mert ennél azért szorosabbnak hittem a kapcsolatunkat. Hogy csak így nem szól, hogy ja amúgy Magyarországon van már hetek óta. Csak fontosabb a Balatonozás, minthogy újra lásson, vagy akár, hogy beszéljünk.

Nem tudom, hogy volt ez neki jó, hogy simán nem találkozott velem még hetekig, meg nem is szólt. Azt hittem még kinn van, időeltolódás, drága a hívás, stb., és azért nem keres annyit. Mikor ment ki, akkor még akkor is írt, mikor átszállt a tengerentúli repjáratra. Visszafele meg azt se mondja meg, mikor is jön?

És erre jön re egy vadiúj probléma. Lett egy lány ismerősöm, az egyik legjobb barátnőmön keresztül. Szóval ismerős ismerőse, de én is összebarátkoztam vele. De ez a lány nagyon szép... Az arca. Azt hiszem, az arca a legszebb. Szépek a szemei, a formás orra, a dús ajkai. Lágy, babyface vonásai vannak. És a haja. Hosszú, derékig ér neki, de nagyon dús, fényes, hullámos, szép színű, egészséges. A lány amúgy viszonylag magas és vékony, modellalkatnak mondanám, bár azt mondja, kövérebb mint a modellalkat, hogy ahhoz mittoménhány centis csípő kell, neki meg több. Meg ez a lány, nem sminkel, ha mégis, akkor max szempillaspirál, szájfény. És mégis szép, sminkben pláne. Nem csinál semmit a hajával, mármint nem süti be, nem fogja el, nem fésüli, mégis tökéletes loknikban omlik a vállára, és keretezi az arcát. Csak hajmosáskor ápolja, a hajmosások közti 1-2 hétben (igen, ilyen ritkán mos hajat, és mégsem zsírosodik neki) pedig meg sem fésüli csak az ujjaival, el sem fogja, mindig kiengedve van, megteheti, mert olyan szép neki mindig. Nem szolizik, nem lakkozza a körmét, semmi. Nem öltözik kihívóan. Mégis nagyon szép. Alig fektet energiát a megjelenésébe, a szőrtelenítés se kifejezetten az erőssége. Mégis iszonyat szép, ezt rohadtul irigylem amúgy.

Na. És akkor van ez a lány. Szemet vetett rá. A férfira, aki elvette a szívem. Egyszer csak voltunk hárman, lányok, és erről a férfiról kérdezett. Mondta is, hogy egész jó pasi. Azonnal rögtön megijedtem. A barátnőm beszélt helyettem, elmondta a lánynak, hogy én már régóta oda vagyok érte, csak a fickó nem akar kapcsolatot. És hogy egyszer elmondta, ha akarna, csak engem akarna.

Nem is tudom, de az ördög nem alszik. Azóta idegben vagyok. Szerintem nincs olyan facér férfi, aki visszautasítaná ezt a lányt, hogy bocs, de egyáltalán nem érdekelsz. Annyira nem vagyok azért jóban a lánnyal, hogy az irántam való barátsága miatt hagyja a férfit. Különben meg azt mondta, ha ennyire biztos, hogy nem akar kapcsolatot és csak én kellenék neki, akkor meg nincs miről beszélni, nem érdekli a férfit, ha beszél vele. De ez arra utalt, megpróbál majd beszélni vele, közeledni hozzá.


2018. júl. 2. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%

"Sziasztok! Megpróbálom nagyon röviden."

Szia! :D Nem sikerült :/

Pár szót olvastam el, de már abból is tiszta a kép: Odavagy egy férfiért, aki tojik a fejedre és féltékeny vagy egy lányra. Ez nem káosz, hanem tipikus női nyálcsorgatás.

A kimászás tök egyszerű: Keress egy normális férfit. Lehet, hogy nem fog nyújorkba járni vagy folyamatosan Balatonozni, csak figyel rád.

2018. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Szia! Én szerintem hanyagold a férfit, ha akar valamit, majd keres téged. Ha összejön ezzel a lánnyal, hát összejön, ne várj rá feleslegesen. Az írásod alapján úgy tűnik, nem nagyon lesz semmi ebből közöttetek, furcsa hogy nem keresett téged és a Balatonon volt az itt töltött ideje alatt, ahelyett, hogy veled lehessen. De arról nem írtál, hogy a 4 hónap alatt mennyit beszéltetek, eltávolodtatok-e, hogy csak interneten/telefonon keresztül tudtatok beszélni egymással, stb.?

Én is hasonló problémával küszködök egyébként.

2018. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Én éreztem magam kínosan, miközben olvastam. xD

Ez a hapsi veled nem akar kapcsolatot, te meg nem látod.

Amúgy, vicces, hogy nem vagy jóban a lánnyal, de pontosan tudod, hogy mikor mos hajat és hogy fésülködik...

2018. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

"Szerintem nincs olyan facér férfi, aki visszautasítaná ezt a lányt, hogy bocs, de egyáltalán nem érdekelsz."


Akkor nem sokat tudsz a férfiakról, nyuszi.

2018. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem tudsz sokat arról a lányról. Szembe jönne, megnéznéd. Megszólítana, beszélnél vele. Ismerkedne veled, elhívnád randira.
2018. júl. 2. 18:15
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Az #1-es korrekt válaszom ismét lepontozva. Mit írjak? :D Hogy király csaj vagy, tök jó és hasonlók? Tényleg érdekel segítség vagy nem?

Azt meg felejtsd el, hogy attól, hogy egy nő szerinted jól néz ki, mindenki randira hívná. Valószínűleg belső terén mérföldekkel értelmesebb és azért választja végül őt és nem téged.

2018. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha köztetek nincs semmi, akkor nem tökmindegy, hogy tetszik-e neki ez a lány, vagy sem??? Itt rég nem a lány a baj, nem ő fog "elválasztani" titeket, ha együtt sem vagytok, lol.


Ha ennyire káosz ezzel a férfival a helyzeted, akkor ne vedd már őt ennyire komolyan, ne legyél rászállva, kicsit lazíts, nehogy már körülötte forogjon a világ. Annyira gáz, hogy miatta idegben vagy.


Ha olyan pasival ismerkednék, aki elbizonytalanító, akkor mindenképp eltávolodnék, aztán döntse el ő, hogy mit akar. Nem fogok stresszelni egy kérdőjeles férfi miatt.


Osztom az előzőek véleményét, ez a pasi nem vesz komolyan téged. Nem akarlak kiábrándítani, nem tudom te mit látsz benne. Ha egy szikrányi remény létezne is arra, hogy valamennyire tetszel ennek a férfinak, akkor is nem kellene komolyan venned őt, míg látod, hogy ő se téged.

2018. júl. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős a férfi. Nem akar téged, teljesen feleslegesen vársz rá, hogy esetleg egyszer majd igen. Ha meg simán összejönne a másik csajjal,legalább rájönnél, hogy csak vetített neked.
2018. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7#, 8# válaszokat köszönöm, azok értelmesek
2018. júl. 2. 18:43
 10/24 A kérdező kommentje:
Meg 2#
2018. júl. 2. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!