Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetértetek? A visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértetek? A visszautasítás rosszabb, mint a halál. A halál lehet méltóságteljes, de a visszautasítás földbe döngölő, végtelenül megalázó. Emiatt nem tudok csak úgy ismerkedni.

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 16:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A halál semmiképpen sem méltóságteljes. A visszautasítás meg nem rosszabb a halálnál, mivel élsz.
2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 DiMalto ***** válasza:
Baromság...
2012. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt még hozzátenném, hogy a halál után még csak lehetőséged sem lesz a visszautasítás ellenkezőjére. :)
2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

jaj de szánalmas vagy. Ha a visszautasitást nem birod feldolgozni, akkor esélytelen vagy alapbol a nőknél vedd már észre. Lelki, érzelmi szilárdság nélkül labdába se rughatsz, te meg itt az elutasitáson pörögsz...


1, van nagyon sok lány. Ha besirsz, mert elküldtek, akkor valszeg azt hiszed, hogy csak az az egy kis hercegnyöcske van a a világon, akit te istenitesz.


2, Ha látták sokan, hogy beégtél, akkor mivan? Akik látták, azok lehet meg se merték volna probálni.


3, Ne várd, hogy elsőre perfektül fog menni minden. Bármelyik résznél elutasithatnak. De fel kell állni, korrigálni a hibát, aztán ujra megprobálni más szituban.


Komolyan, kérj meg valakit, hogy vigyen el ismerkedni. Kocsma, szorakozóhely, bármi. Egy jó erös gyereket válaszz, aki fizikailag odafenyit neked, ha nyúl vagy odamenni lányokhoz. Pl 10mp-en belül nem mész oda, akkor felpofoz. Még ekkor is a visszautasitás lesz a rosszabb?

2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyett. A viszautasítás után helyre lehet jönni a hálál után nem.. Egy visszautásítás után még lehet alkalmad ismerkedni a halál után már macerásabb a dolog. Lehet, hogy túl egyszerűen állok a dologhoz, de szerintem nem szabad feladni, szerintem csak bátorság kérdése az egész. Fontos, hogy ne félj a visszautasítástól inkább tanulj belőle és fogd fel úgy, hogy ez csak egy rossz választás volt.
2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
dehogy rosszabb, a bizonytalanság a halál, az a halál, ha a fejedben ott van "Lehet tetszettem volna neki ha odamentem volna...", a visszautasítás pedig olyan, mintha a halálsoron várnád a kivégzésed, már az utolsó perceid vannak hátra és egyszer csak megjelenik az őr kinyitja a celládat és közli veled, hogy szabad vagy.
2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Haha , nem!


Legalábbis számomra nem,mert én nem hagyom,h ez megtörténjen.

Bevallom,valósággal rettegek,a visszautasítástól.

Úgy csinálom mindig,hogy ha megtetszik egy lány,nagyon óvatosan közeledek hozzá. Próbálom jól körüljárni,és kitapasztalni,hogy mit is érezhet irántam. Kicsit rámenős vagyok,de csak lazán. Aztán így könnyen leveszem,hogy mit is érez irántam. És ha azt látom,hogy elutasító,akkor hülye leszek bepróbálkozni. Ilyenkor a következőt szoktam csinálni. Egy darabig ugyanúgy nyomulgatok,mintha mi sem történt volna,majd egyszer mondok neki egy ilyet,hogy -Szeretnélek meghívni valahova,most sietnem kell,de majd felhívlak,és megbeszéljük!- Na egy ilyet elhintek neki,aztán faképnél hagyom,és soha többet nem hívom fel. Aztán onnantól ha összefutunk semleges leszek vele,mintha soha nem is akartam volna tőle semmit. Így úgy tűnik,mintha én dobtam volna őt.:D Egyébként ilyen esetekben általában nem jött oda a csaj megkérdezni,h miért nem hívtam föl,mindenki jól járt. Én leszálltam róla,ő meg nem utasított el.

2012. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Vree ***** válasza:

"Akkor halj meg." Szerintem ez volt erre a legjobb válasz. :D

De méltósággal!


Egyébként méltóságteljesen még nem utasítottak vissza? Legalább addig tartsd fenn a látszatot, hogy felnőtt emberekként megvitattátok a dolgot és ne sírd el magad, amíg hazaérsz. :D


A halált fogadhatod méltóságteljesen, de ez nem változtat a lényegen hogy halott leszel és az baroomi szar. Az elutasítást lehet emelt fővel, barátságosan fogadni, de attól még fáj. Na de vesdd már össze a kicsi fájdalmat a pusztulással! :D


Azt is mondhatnád: ha megszúrom az ujjam az rosszabb a halálnál, mert ha meghaltam már nem fáj semmi, de ha az ujjam bibis lett az úúgy fáj! Mire én azt mondom: szorítsd már egy kicsit össze a fogadat és bírd ki, te férfiatlan férfi, te.

2012. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a (szellemileg) felnőtté érés egyik "leckéje" az, hogy megtanuljuk elfogadni, hogy bizony nem jövünk be mindenkinek. Ezt el kell fogadni, mert egyszerűen nem lehet mindenki szerelmes belénk, nem tetszhetünk az összes embernek, és van, hogy bizony minekünk pont egy ilyen ember tetszik, pont ilyen emberbe szeretünk bele. Sz*r ügy, de tovább kell lépni.
2012. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
Én aztán senkinek nem jövök be, mert nem vagyok kigyúrt macsó állat.
2012. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!