Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vékony/izmos férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony/izmos férfiak akik telt, ducibb nőbe szerettetek bele, pedig Előtte azt mondtátok, hogy soha?

Figyelt kérdés

Azokhoz szól a kérdés akik vékonyak és/vagy izmosak + összejöttek telt/duci nővel. Előtte, a hölgyetek előtt gondoltátok azt, hogy soha az életben nem jönnétek össze egy "olyan" nővel, de aztán mégis megfogott titeket benne valami?


Ha igen, amikor a szex részhez került a sor, nem zavart titeket, hogy ruha nélkül sem történik varázsütés és lesz könnyebb xy kilóval?


Nem magam miatt kérdezem, ha esetleg valaki biztató szavakat vagy annak ellenkezőjét akarná írni. Csak felvetődő kérdés, hogy volt e rá példa itt az oldal felhasználói között.



2018. júl. 5. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem jönnék össze duci nővel.
2018. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak ízlés kérdése. Nem vagyok se túl izmos, de annyira vékony sem (180/80). Mégis mindig a teltebb lányok a favoritok. Egyáltalán nem zavart, mindig azt kaptam, amit vártam, sőt, volt amikor sokkal többet is.
2018. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első:


Nem flegmán gondolom ezt, de nem az érdekel, hogy kik nem jönnének össze telt/duci nővel.

2018. júl. 5. 21:35
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha azt mondtam volna, hogy soha, akkor már maga a helyzet nem alakult volna ki. Mindig is bejöttek a formásabban telt nők. Attól viszont mindig menekültem, aki olyan szintű mondatokat hangoztatott, hogy varázsütésre nem történik semmi és hasonlók. Ha az illető nem tudja magát elfogadni és vállalni, akkor nincs mellette semmi keresnivalóm.
2018. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Én 180 cm magas vagyok, és ~90kg, izmos, renderesen edzek.

Mindig is a husisabb csajok jöttek be.

Amikor tiniként az első kapcsolatomban voltam karcsú lánnyal, ő mindig féltékeny volt, és azt hitte nem elég karcsú/feszes mellettem.

Én viccesen megjegyeztem neki, hogy nem azokra típusú csajokra kell féltékenynek lennie, hanem a husisabbakra :DDD

Persze poénként mondtam neki, és ő poénként is vette, de azért félig meddig igaz volt :D

Mindig is a husisabb csajokra buktam, nem is értem, hogy hogy jöttem vele össze :DDD


Kapcsolatunk után, csak husis csajokkal léptem kapcsolatba.

Jelenlegi kapcsolatomban is a párom közel annyi kiló mint én, de engem nem zavar sőt :-)


Pedig sokan mondják, hogy mellém valami slim modell alkatú lány illene igazán, de hát az nem az én ízlésem, így mindenki csodálkozik, én meg így érzem jól magam :-)

2018. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
A párom volt igy 40 éves koráig. De aztán ez elmúlt neki rájött nem ez számít. Mikor összejöttünk én telt voltam de viszont abszolut arányos ezt mindig kiemelte....végül nem is engedte hogy fogyókúrákba kezdjek.
2018. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
minden nom kover volt=70+ egeszen13 eves korom ota. soha nem szerettem a gebe lukat
2018. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vékony nőként szeretnék hozzászólni, és kapcsolódni a teltebb nőket kedvelő, ideális testalkatú hozzászólóhoz: mindig is a pocakos, potrohos, telt fickókba voltam a legeslegjobban beleesve, a szex pedig velük volt a legizgatóbb, pedig én is a vékony, karcsú, manapság divatos testalkatot képviselem. Érdekes volt megfigyelni, mennyit oltottak nyíltan is emiatt ismerősök, barátok, egyszerűen ízléstelennek találtam az egészet. Mindenkinek van preferenciája, ami annyira erős, hogy a társadalmi nyomás sem bírja felülírni. Nekem kell az, hogy ne lássam a párom csontjait kiütközni a bőre alatt, sugározzon puhaságot és jóltápláltságot. A beteges elhízás, ami egészen más testarányokat eredményez, viszont taszító. Nem derül ki, hogy a kérdező melyik típust képviseli nőben. Szétálló lábak, teher alatt görbült, meggyengült csontozat, ormótlan összkép, vagy a szexi, mindjárt beleharapok típus. Ezen is nagyon sok múlik.
2018. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!