Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az embereknél hány éves korig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereknél hány éves korig tart az, amíg képesek szerelembe esni és hány éves kortól van az, hogy mindegy csak ne éljek egyedül?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén hagzik, de egy példa.. Egy 40 éves ember szerelemből képes párt találni, vagy belenyugszik abba, hogy ő már idősebb, és összejön egy "megfelelő" személlyen? (19/f)

2018. júl. 6. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni, én így 33 évesen nem jönnék össze valakivel csak azért, hogy ne legyek egyedül. Annak úgy nincs értelme és nem korrekt a másik féllel szemben.
2018. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a példa. Az én párom 44 évhez közeledett, mikor összejöttünk. Másfél év óta vagyunk együtt, állítólag én voltam neki az Igazi, én is így érzek, és némi konfrontálódás ellenére gondolkodunk összeköltözésen. :-) Különben mondhatnám azt, hogy minden meg van írva és semmit nem lehet korhoz kötni.
2018. júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor, hanem szemelyiseg kerdese. En pl. vigan lehuznek egyedul par evtizedet is akar, mert sok kulonbozo boldogsagforrasom van, imadok egyedul lenni es ilyenkor igenyem sincs arra, hogy legyen tarsam, aztan meg van aki 3 honap alatt kb. belerokkan abba, ha nincs mellette valaki.
2018. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

40 évesen a mai kor embere még fiatal, ha vigyázott magára és optimális körülmények között élt, táplálkozott.


Nagyjából élete delén járhat miért ne lenne szerelmes?

2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, te hány éves vagy. Én majdnem 40 vagyok, és borzasztó, hogy egy ilyen kis éretlen zöldfüű azt hiszi, hogy 40 évesen már nem lehet szerelmesnek lenni. Majd meglátod, ha megéred. Képzeld ismerek olyat, aki 70 felett lett olyan szerelmes, hogy dobta a sokéves kapcsolatát és feleségül vett egy másik asszonyt.
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem függ a kortól. Irány a tini kategória.

40

2018. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

40 vagyok és őrületesen szerelmes. Ez most pont olyan, mint 20 éves koromban. Reszketek a közelében, a lábam, a kezem, a hangom, nem kapok levegőt, úgy érzem magam, mint egy hullámvasúton. Igazából azt hittem, kinőttem már ebből, mert közben voltam másként is szerelmes, nem ilyen reszketősen, de mégis nagyon intenzíven, abba még bele is betegedtem. Nem tudom, mikor fogok már vére kinőni ebből az egészből, sokkal jobb lenne nekem.

Hogy mikor mibe nyugszunk bele, az nem csak korfüggő. Én pl. abba nyugodtam volna bele, hogy ez a szerelem csak szeretői viszonyban teljesedhet ki, mert a koromnál fogva nőként már esélyem sincs másra. Élethelyzet is befolyásoló. Nyilván kisgyerekkel egyedül maradt szülő kevésbé fog válogatni, vagy aki anyagilag nem boldogul egyedül vagy aki külsejét tekintve (már) nem annyira kelendő, de ilyenkor is van, aki inkább él egyedül, minthogy lejjebb adja.

2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!