Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok úgy szeretni mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok úgy szeretni mint mások. Van ezzel így más is a leírás alapján?

Figyelt kérdés

30 éves lány vagyok. Művészlélek,nem vagyok társaságkedvelő,remekül elvagyok egyedül.Könnyen szerelembe esem, de az első fél év ami még izgalmas uj, az jo, de utána csak nyűg. Minden.A bújás, a szex, hogy rajtam lógnak.Remekül ellennék egy baráttal életem végéig akivel fényévente lefekszünk .

De mindig volt párom,fél év szünetekkel.Ha nincs , nem keresem, de mindig jön valaki és beleszeretek ha ugy van.Utána meg csak szenvednek mellettem, de nem akarnak elhagyni. A szeretet,szerelem megvan köztünk, nálam is, csak hagyjanak békén,ennek ellenére,azt csinálni amit épp akarok.Tele a fejem mindennel, nem tudok egyszerüen odaadó lenni. Inkább tevékenykedek, megyek valamerre,hobbimat űzöm. Csak ne kelljen romantikázni.

Egész életemben ilyen voltam.Gyerekként sem igényeltem a babusgatást. Anyai ösztönöm sincs, max állatok felé.Viszont abszolut háziasszony ,szeretek fözni, takaritani is.Mintha ugy születtem volna hogy a női odaadásnak csak az 5%-át kaptam volna meg.

Voltam mindenféle terápián és orvosnál is. Semmi... ugy érzem el kéne fogadnom hogy ezen nem tudok változtatni és lehet hogy egyedül maradok,mert ugyan van párom akivel egyelőre jol megvagyunk de ha ő is besokall....sok kapcsolaton vagyok tul és már nagyon belefáradtam. És nem akarok senkit kinozni. Ha van aki ugyanigy él, az hogy kezeli a dolgot? hogyan él? hogyan fogadja el? stb



2018. júl. 8. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
30 éves lány? Az szép, lol
2018. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Igen elég érdekes, hogy lányként hivatkozol magadra.

Ki is mondod, hogy még mindig olyan vagy mint egész életedben...kicsit fel kéne nőni és az értékrendedet átírni.

Hol látnád magad 5 év múlva a legszívesebben? Akarsz-e gyerekeket, családot? mert ha igen akkor el kell kezdeni időt és energiát belefektetni egy komoly kapcsolatba, nem vagy már 20 éves, hogy művészlélekként szórakozgass az életben és azt csodáld, hogy te mennyire csodálatos vagy :D

2018. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
asszony vagy, nő :D nem lány
2018. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugyan így érzek én is

Kivéve hogy én nem szeretek főzni masokrol gondoskodni . Gyereket sem szeretnek.

Kapcsolat eleje nagyon tetszik nekem is de eltelik pár hónap és unom az egészet egy nyűg

Nem vagyok romantikus fajta nem vagyok bujos , nem szeretem a sok testi kontaktust

Szex nem igazán érdekel elvagyok a maszturbalassal sőt azt jobban szeretem a szexnel

Nem szeretek másra főzni mosni takarítani csak magamra mert felnőtt emberek vagyunk és sok férfi elvárja hogy ki legyen szolgálva minta egy szállodában élne

Ezért sem akarok újra kapcsolatot mert én nem akarok bejárónő lenni

Nem szertem amikor együtt kell aludni valakivel en nem szeretek bújni másik meg mindig bújt volna hozzam és én úgy nem tudok aludni mert zavar a szuszogasa forgolodasa nem pihenem ki magam ha rajtam csinpaszkodik

Egyszerűen nehezen viselem a sok tesi kontaktust mert feszült ingerült leszek tőle és zavar

2018. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt :N24
2018. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
3-as, milyen asszony ember? Nő.
2018. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Olyan ezeket a leírásokat olvasni, mintha nem kapcsolatról lenne szó, nem "egymásról", hanem inkább egyes számban zajlik a dolog. Van némi gondoskodás benne, de nem fogalmazódik meg a kölcsönös odaadás, szerelem, nincs meg bennük a "mi". Volt ilyen barátnőm, addig tartott minden, amíg belefáradt abba, hogy nem tud igazán mélyen szeretni. Kihasználásnak éltem meg, de eleinte bűbájos volt, később ismertem meg jobban, hogy magába forduló, és királylány.
2018. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves 4. köszönöm a normális választ!hogy éled az ėleted igy?nem probálkozol kapcsolattal?


többieknek ömlesztve:

lényegtelen hogy "asszony lány vagy nö"szavakon lovagoltok nem ez volt a téma.

Nöjek fel?keményen dolgozzak meg a kapcsolataimért?ez nem ugy megy h eldöntöm....nem fogok kényszerböl szexelni ha szinte frigid vagyok,se eljátszani hogy élvezem ha lognak rajtam. Ehhez nem lehet hozzászoktatni magad hidd el próbáltam !


Nem vagyok eltelve magamtol ,nem vagyok királylány.

Sokkal királylányabb egy olyan nö akit a külsőségek érdekelnek,ruha cipö és müköröm függö és kiszolgáltatja magát.Tölem ez nagyon távol áll.De ök lehet hogy odaadóak.

Normális gondolkodásu ember vagyok,gyerekként se mentem bele más szivatásába mert miért bántsak másokat?Most se szidok senkit,probálom a helyzeteket,embereket megérteni inkább.Nem itélkezem. Szerintem ez nem tartozik a gyerekes és éretlen fogalmakhoz.Dolgozom,nem anyám szoknyåja mellett élek.

2018. júl. 8. 20:33
 9/9 A kérdező kommentje:

7.

a királylányon kivül minden stimmel....en is ugy érzem h a "mi"hianyzik. béha érzem ezt. nagyon jo. de olyan mintha csak ajándékba kapnám 1-2 napra ès utána elveszik tölem a képességét...

2018. júl. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!