Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretni kell a másik gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretni kell a másik gondolkodás módját?

Figyelt kérdés

Ideális esetben, szeretni kellene, ahogy gondolkodik dolgokról?

Vagy el kellene fogadni, hogy másként gondolkozik?

Nem egy-egy véleményre gondolok, adott dologról, hanem pl gyakran általánosít, ítélkezik. Én butaságnak tartom.

El lehet/kellene ilyet fogadni?



2018. jún. 13. 06:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadni talán, de figyelni rá, hátha mond olyat is, ami hasznosítható nekem is, illetve azért is figyelni, hogyha valóban rossz dolgot mond, akkor őt is figyelmeztetni, korrigálni szükséges. Szóval valahogyan egymást kiegészítve gondolkodni.
2018. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy bármit el kell fogadni. Én egy nő helyében például nem tudnám elfogadni azt, hogyha a másik fél egy nőgyűlölő folyton utálkozó ember lenne. Azért írtam, hogy egy nő helyében mert a fordítottjával még nem találkoztam.


Viszont nyilván vannak olyan dolgok amit csak szimplán elfogadunk mert nem befolyásolja olyan szinten az életünket, hogy zavaró tényező legyen.

2018. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos fikázza a nőket.
2018. jún. 13. 08:49
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem, semmiképpen nem kell elfogadni . Szerintem a leghelyesebb az, hogyha valamivel nem értesz egyet, akkor kifejted a saját álláspontodat és véleményedet... És ez nem vita, vagy kötözködés.
2018. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Az exem is utálja a nőket, folyton szidta őket... Számomra ez nagyon kiábrándító volt, mivel egyrészt, minden egyes ember más egy kicsit, máshogy gondolkodik, máshogy viselkedik, másrészt, ha valaki sok sérülést szerzett az előző kapcsolatai során, akkor azokat előbb fel kellene dolgozni, és nem a párjára is kivetíteni, hogy biztosan ő is csak egy ostoba rib**c...
2018. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kifejtem a véleményem, akár vitazunk is, normálisan, amivel nincs bajom.

De nehéz elfogadnom, hogy nem olyan magas az eq-ja.

2018. jún. 13. 10:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudod, hogy kinek mennyi a valós EQ-ja? egy teszt alapján?
2018. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem százalékot írtam, azért nagyjából meg lehet ítélni szerintem.
2018. jún. 13. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Milyen %-ról beszélsz?
2018. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ne menjünk bele részletekbe...
2018. jún. 13. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!