Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább ezek után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezek után? Mindennek vége?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy elég hosszúnak bizonyosul a történet.

Elsősorban ötletem sincs, hogy mit kellene tennem ilyen esetben. Rengeteg más hasonló történettel találkoztam már és ismerem az azokra szánt segítő válaszokat is. De mégis úgy érzem, hogy létre kell hoznom külön ezt a témát és segítséget kell kérjek, mert nem tudom mi tévő legyek.

Három évvel ezelőtt megismertem a mostani páromat, akivel csak 4 év korkülönbség van. Én 18 éves, ő pedig 22 éves volt. Rettenetesen szép kapcsolatunk volt mindaddig, amíg az utóbbi napokban ki nem derült valami. Mióta ezt tudjuk egyszerűen rá sem bírunk nézni a másikra. Annyira rossz és furcsa érzés fog el, mikor ezt mégis megteszem és eszembe jut. Tudni kell, hogy 3 hetes állapotos menyasszony vagyok és tőle várok kisbabát. A három évünk alatt rengeteg mindent éltünk meg együtt és nagyon sok mindenen átsegítettük a másikat. A közös jövőnk tervezése mégis egy pillanat alatt összeomlott. Két hónappal ezelőtt kaptam egy fenyegető levelet. Azt írták benne, hogy a rendőrségre fogják vinni az ügyet, ha nem vallunk be valamit. Ezenkívül még sok más trágárságot is beleírtak az üzenetbe. Nem értettem, hogy mit kellene bevallanom, azt meg pláne nem, hogy mit kell bevallanunk. Megijedtem egy picit, de végül elfelejtődött miután elmondtam a páromnak és ő azt tanácsolta, hogy ne dobjam ki ezt a levelet, de egyelőre mellőzzük. Így is tettünk. Sokáig nem jött szóba ez a dolog. Tíz nappal korábban megint kaptam egy névtelen feladótól egy levelet. Benne volt egy biológiai tesztvizsgálatnak az eredménye, amelyben az én és a párom DNS mintáit vizsgálták. Ledöbbentem, mert nem tudtam, hogy ki, miért és hogyan jutott ezekhez hozzá, valamint az eredmény számomra sokkoló volt. A vizsgálatból kiderült, hogy a párom, akitől kisbabát várok és akinek a menyasszonya vagyok, valójában a 19 éve eltűnt bátyám. Először azt hittem, ez valami vicc. Orvosról orvosra eljártunk, hogy kiderüljön mi az igazság. Mindegyik azt mondta, hogy az adatok nem hamisak és testvérek vagyunk. A bátyám eltűnéséről annyit, hogy 3 éves korában nyomtalanul eltűnt egy baleset következtében. Erről nem szeretnék beszámolni és a történetben nincs is annyira jelentősége.

Én nem tudom, hogy ilyen helyzetben mi lenne a helyes. Úgy érzem még mindig szeretem őt, de attól a naptól fogva az, hogy "mi", megszűnt létezni. A legnagyobb gond csak azzal van, hogy röviden a saját testvéremtől várok gyermeket. Nem elég, hogy hirtelen elveszítem azt, akinek a menyasszonya vagyok és akivel annyi éven keresztül támogattuk egymást, aki a másik felem (Hát valóban...), de még babám is lesz tőle, akit sajnos valószínűleg orvosi kezek közé kell tennem, mert nem szülhetek meg egy olyan kisbabát, aki a testvéremtől van.

Rohadt nehéz helyzet és nem tudom mi lesz később.

Nagyon örülnék, ha írnátok néhány ötletet, hogy ebben a helyzetben ti hogyan cselekednétek. Itt nem a kapcsolatra gondolok, mert egyértelmű, hogy ennek ezek után már nincs jövője.. De a kisbaba... Nyilván tőle is búcsút vehetek, igaz? :( :( :( El sem tudom hinni, hogy ilyen megtörténhet egy emberrel, azt meg főleg nem, hogy velünk. Hogyan lehetséges ilyen..... Elképesztő.

Azóta mély depresszióba estem. Egyedül érzem magamat és átvertnek. Fáj, hogy egy apró lélek, aki még meg sem született, még esélyt sem kap arra, hogy a szívem alatt hordozhassam 9 hónapon át és életem végéig fogjam a kezét. Fáj, hogy már most eltemetjük azt, akire annyira vártunk......


21/L



2018. júl. 8. 17:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Krimibe illő sztori. Tv-nél is érdemes lenne érdeklődni.
2018. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de ez nagyon kamuszagu. 4 év alatt nem mutatott be a csaladjanak? Nem jott fel a multjabol ez az apro kis dolog, h 3 evesen eltunt es mi lett vele? Masreszt ki tudna ezt, ki tudna dns vizsgalatot csinaltatni ket nem hozzajarult emberrol? Eleve tobb szazezer ft es a cegek nem csinaljak meg illegalisan....


Szoval ez bűzli.

2018. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Még a névtelen levelek. Gyenge próbálkozás.
2018. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, felkapja valamelyik csatorna, mert már baromi uncsi a sok brazil Hozéarmandó meg Fernandóhozé, ahol a szegény csaj beleszeret a gazdag csókába. Kell már egy kis vérfrissítés.

Menj diakmunkára, ha ennyire unatkozol.

2018. júl. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
DNS vizsgálathoz nincs szükség a mintaadó beleegyezésére?
2018. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

A sztori rengeteg sebből vérzik, de jól megalkotott iromány annyi biztos.

- 4 év alatt egyikőtök sem mutatta be a párját az édesanyjának vagy mondott róla néhány infót amit tud róla?

- Egy névtelen fenyegetőző ugyan honnan jutna hozzá két különböző ember DNS eredményéhez?

- Miért csinálna akárki DNS tesztet, ha eleve nem tudná, hogy testvérek vagytok?

2018. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ahham


Sose beszélt róla, hogy miként került ide oda(nevelő szülők, árvaház).


Fájó pont, de te sem meséltél a tesódról neki. Sem a szüleid?

2018. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan sincs, hogy három hetes terhesség.:) Azt még nem lehet megállapítani. Négy hét után kezdünk el egyáltalán gyanakodni, hogy nem jött meg.
2018. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Annyi helyen gyengélkedik ez a sztori... De azért nice try.
2018. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Valójában az én testvérem vagy és 1 hetes terhes vagyok tőled. A dns vizsgálatot már 16564756 éve megcsináltam.... De mi értelme van egy ilyen hülyeségnek? Trollok mindenütt. Amúgy csak mondom, hogy nem vicces ilyen témával poénkodni...
2018. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!