Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi ötszögben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi ötszögben vagyok. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Vagyok én, nőként. Tetszik valaki, legyen a neve A. A-nak viszont egy másik nő tetszik, B. Emiatt viszonzatlan, amit érzek.

De A érzései B felé is viszonzatlanok, mert neki egy másik férfi tetszik, legyen a neve C. C viszont nem érdeklődik B iránt. Így B érzései is viszonzatlanok.

C meg nem érdeklődik senki iránt. Neki nincsenek viszonzatlan érzései. Viszont ő két szálat sem viszonoz, mert B-n kívül egy D nevű, meleg férfi is közeledik hozzá.


2018. júl. 10. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Azt tanácsolom, hogy realizáld a helyzeted, hogy nem vagy szerelmi ötszögben.


Vagy te, és van "A", akit nem érdekelsz, eddig terjed a hatásköröd, és ennyi tartozik rád.

2018. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
97%

te.n -> A.f -> B.n -> C.f <- D.fmeleg


Ez nem ötszög. Az akkor lenne, ha C-nek D tetszene és D-nek te.


A tanács: keress olyat, akinek tetszel.

2018. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha te négy pontból csinálsz ötszöget akkor komolyan kapszt tőlem egy matematikai nobel díjat.
2018. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 5 ember szerepel benne, nézd meg #2 összefoglalását. Én és B vagyunk a nők, A és C férfiak. D meleg férfi.
2018. júl. 10. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

3-as válaszolóval egyetértve, ez nem ötszög, hanem egy szerelmi vonal max. Mindenesetre, ha A nem viszonoz téged, akkor jobb ha továbblépsz.


29n

2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem miért törődsz A,B,C,D közti viszonyokkal. Még jó, hogy nem látsz bele mélyebben mert felsoroltad volna az egész abc-t. Téged "A" érdekel és az a lényeg, hogy ő hogyan viszonyul hozzád. Ha sehogy akkor sajnos ez van, tovább kell lépned "E" vagy "F" felé esetleg G,H,J stb.
2018. júl. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

#4

Touché

2018. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Tipikus nő, túlbonyolítja ezt is.. :D
2018. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy írják: túlbonyolítod. Ez egy egyszerű történet. Azzal,hogy A-nak más nő tetszik le is zárul.

Attól,hogy A nem jön be a másik nőnek nem fog Téged választani.

2018. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Végre volt értelme az ismeretlenes egyenleteknek matekon.
2018. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!