Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanacsoltok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok, mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Baratsag extrakkal es ahogy lenni szokott beleszerettem. Az egyuttlet elott minden nap irt nekem messengeren aztan lefekudtunk egymassal par alkalommal es most mar az van,hogy en irok.Neha nem is valaszol. Azt mondja akar meg talikat de ugy erzem valami megvaltozott. Ta;an sejti,hogy szeretem vagy azzal,hogy mindig rairok kicsit sok lettem. Egesz nap irni akartam neki es mar el is kezdtem tobbszor de nem kuldtem el. Kicsit probalok nem akaszkodos hiszteria lenni de csak az jar a fejembe,hogy eppen mit csinalhat? Jo taktika lehet ha par napig nem zargatom?
2017. jún. 3. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Megvoltál neki és ennyi. Máskor lépj túl ezen a tipikus női jó szex - beleszeretek ösztönlogikán.
2017. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Egyeb otlet?
2017. jún. 3. 20:48
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keresd par napig. Ha nem keres valoszinu nem kellesz neki mar.
2017. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, hasonló a szituáció is. Néha azért rám ír, és hív. Koderül majd, hogy mi lesz a vége.
2017. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Nincs egyéb ötlet. Mit vársz, milyen tanácsot? Nézz rá szépen és beléd szeret? Felnőtt ember vagy. Szokd meg, hogy így működik az élet és kezdd el vállalni a tetteid következményét. A fejem fogom, hogy mennyi tinikorban megragadt "felnőtt" van.
2017. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 BlackSword ***** válasza:
Ennyi, megdugott, Te meg hagytad... Gratulálok... Ezt hívják következménynek...
2017. jún. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez benne volt a pakliban. Sőt erre volt nagyobb esély, nem a szerelemre...


Azt semmiképp nem tanácsolom hogy állandóan írogass. Néha lehet, de ne erőszakosan. Ha visszaír jó, ha nem akkor az viszont azt jelenti hogy neki ennyi elég is volt, és jobb ha te is hagyod.


Bár legjobb ilyenkor kilépni, mert minden egyes újabb találkozás után csak egyre mélyebbre kerülsz...

2017. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hat igen,talan a kilepes lenne a legjobb.
2017. jún. 4. 07:41
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Vagy ne keresd egyaltalan vagy csak akkor reagalj ha o keres.Ha mindig elerheto vagy,megszunik minden izgalom.En kileptem.Ennek 3eve,meg mindig ramir hetente.Sosem tudtam megfogni magamnak,igy feladtam.Bantja az egot de ez van,szenvedtetni nem erdemes magad erte,eld az eleted es ne fuggj tole! Jon olyan aki megbecsul;)
2017. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Erre kellettel neki. Nem kell itt a baratsag duma. Mikor jottok mar ra, hogy az ilyenekben nincs baratsag?

Nem valaszol, ebbol is latszik, hogy lesz@r.

Akar talikat? Na, vajon miert? Mert majd lesz meg hianya, akkor jol fogsz jonni.

Nem taktikazgatni kell, hanem ejteni a ...ba es nem rohanni utana, ha keres.

De ugyis azt fogod csinalni.

2017. jún. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!