Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyamatosan hazudozo pasi es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan hazudozo pasi es isteni szex?

Figyelt kérdés

Szoval van egy pasim aki kisebb nagyobb kihagyasokkal de rendszeresen hazudik kis es nagy dolgokban egyarant. Remenytelen eset mert elhiszi a sajat hazugsagait, ergo vitazni vele halva szuletett gondolat.


Szeret, szerelmes belem velem kepzelni el az eletet de utalja h mindig lebukik elottem a hazugsagaival es engem nem a hazugsag tenye zavar, hanem az h hulyenek nez.


Szeretem, de normalis esetben mar reg kitettem volna de a helyzet az h a szex isteni vele, tehat egy teljesen mas szint mint amit valaha valakivel is ateltem es pontosan tudom, h ezt a minoseget ezen a szinten soha senkitol nem fogom megkapni-jo szexet igen, de olyat ami jelenleg van es ezen a szinten, soha.


Szoval ez tart itt, nyilvan szeretem is de a fo oka ez. Jovo ugyileg nincs kozos jovonk, mert masok a celjaink, mas a multunk es a legrosszabbat hozza ki belolem.


A szex viszont hatalmas kotoero, es tudom azt h nekem elobb vagy utobb el kell hagynom ot a kozos jovo hianya miatt....de egyszeruen nehez. Ez ilyen energiaszivo dolog.


34/N


2018. júl. 11. 16:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Kár, hogy 34 évesen még mindig azon a szinten vagy, mint egy éretlen kistini.


34 évesen a szex a legfontosabb az életedben?

De aztán ne gyere ide rinyálni, hogy megcsalt..stb.


Gondolom gyereket és családot se akarsz, ezek szerint.

2018. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg egy nárcisztikus vagy csak simán pszichopata csávód van. Az elején még jó, aztán majd jön a feketeleves.
2018. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
#2 Nem mindenki akar. Ez nem bűn.
2018. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#4


Az csak egy kis megjegyzés volt, a kérdés szempontjából lényegtelen.

2018. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Narcisztikus es pathological liar, halalos kombo. Egyebkent jelentektelen dolgokban is hazudik, tehat mikor utoljara online WhatsApp-on, de ami feltette az I-re a pontot ma az az, hogy emlekeztem valamire, o kozolte h ilyen tortenetet o sosem mondott, aztan miutan kozoltem h utalom ha ossze akar zavarni, akkor kozolte h rendben vegulis mondott ilyet de en keverem a neveket.


Egyebkent abszolut narcisztikus, es pont tegnap mondtam neki hogy a kronikus hazudiozok mindig azon buknak le h nem konzisztensek es leertekelik az ellenefelet, plusz az oriasi egojuk is lebuktatja oket. Vannak emberek akiknek lehet hazudni es vannak akiknek abszolut nem mert ket es fel perc alatt atlatjak a dolgot.


Tudom, h a szex nem kene h ennyire fontos legyen. En itt nem valami kozepes, 20 perces 3 pozos szexrol beszelek vagy ragaszkodom hozza, hanem egy 7-8 oran at tarto orbitalis szex valamihez amit rajta kivul senki nem tud megadni.


De tudom h elobb utobb ebbol ki kell szallnom es mindig vesztesegnek fogom megelni.

2018. júl. 11. 17:00
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
"hanem egy 7-8 oran at tarto orbitalis szex valamihez" - Ki a gyász akarna ailoyen sokáig szexelni? Annyi ideig meg senkinek nem áll a fas.za folyamatosan. Vagy beleszámítod a mosogatást is, mint előjáték? Mesélj még...
2018. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit tervezel a jövőben? Mert ha mondjuk szeretnél a munkára meg a hobbijaidra időt fordítani, akkor emellett teljesen ideális egy ilyen férfi. Ha mást szeretnél, arra nyilván nem jó választás. El kell döntened, mi fontosabb.
2018. júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
12%
Önmagadat csapod be, mert a leggyengébb ágyteljesitményű férfiből is lehet és tud egy nő magának lepedőakrobatát csinálni. De ehhez az is kell, hogy ne csak kapni akarj, hanem adni is tudj minőséget.
2018. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem fárasztó ez a trollkodás? Mert, ha ez nem az, retek sötét vagy.
2018. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!