Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek halatlan?

Figyelt kérdés
Borzasztoan halatlannak tartom magam, de nem szandekosan csinalom.. Van egy 1 eves gyerekunk a parommal. A terhessegem alatt nem volt mas dolgom, mint pihenni, mindenem megvan amit csak akarok. Miita megszuletett a gyerekunk, sokat idegeskedek, stresszes vagyok, faradt. A parom barmit csinal, vagy mond, nekem nem tetszik, belekotok. Halasnak kellene lennem azert, amit ad, tesz ertunk, de nem tudim magam kontrollalni. Lelkiismeretfurdalasom van emiatt, nem tudom mit tegyek ellene.. Nem akarok ilyen lenni. Sose voltam ilyen gonosz.
2018. júl. 11. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mondd el neki, amit ide leírtál.
2018. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
halj meg, így nem leszel halatlan
2018. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vmit még sem kapsz meg,ha ideges szinte hárpiáva változtál, nem csak az anyagi javak stb-k kellenek.. Szex van? Kiveszi a részét a gyerekből,segit otthon?
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél halat.
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1 éves gyereket nyugodtan oda adhatod az apukájának megőrzésre, te pedig menj el és rakd rendbe magad lelkileg és testileg. Sétálj, nézelődj, töltődj fel. Rád fér egy kis pihenés, kikapcsolódás. Ahogy az apukára is, ha már te rendben vagy.
2018. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mutatsd meg neki ezt, hidd el mindent meg fog érteni.
2018. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Az már nagyon jó ha te ezt magadon észre veszed és beismered.Így van esély arra,hogy változtass.Kezdj el szép lassan átformálódni.Ne piszkáld mimden apróságért,kedveskedj neki,öleld meg,számolj 3 ig mielőtt valami baromság miatt bele kötnél.Az a baj,hogy otthon vagy,monoton minden napod,keress apró örömöket ami feltölt,gyakran bújj össze a pároddal,éreztesd vele hogy fontos,te is feltöltődsz :)
2018. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszokat ❤ Rajta leszek.
2018. júl. 11. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!